ملت ایران، امنیت کشور را با هیچ چیز دیگری معاوضه نمی‌کنند

قزوین – ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: امروز، فشار اقتصادی فراوانی بر دوش مردم قرار دارد اما ملت فهیم ایران، امنیت کشور را با هیچ موضوعی معاوضه نمی‌کنند.

منوچهر حبیبی روز شنبه در حاشیه راهپیمایی مردم علیه آشوبگران در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود:دشمنان در تلاش بودند تا از شرایط به وجود آمده سوءاستفاده کنند اما مردم قدرشناس ایران با بصیرت و هوشیاری مقابل آنها ایستادند.
حبیبی ادامه داد: مردم حساب اعتراض خود را از آشوبگران جدا کرده و اعلام کردند که اگرچه ممکن است مشکلات اقتصادی در کشور وجود داشته باشد ولی امنیت نظام و انقلاب اسلامی قابل معاوضه نیستند.
وی با بیان اینکه مردم ما امنیت محور و آگاه هستند، اظهار داشت: بصیرت و آگاهی مردم قزوین سبب شد تا از ابتدای این ناآرامی‌ها مشکل خاصی در زمینه مسائل امنیتی نداشته باشیم.
این مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ مورد امنیتی در استان گزارش نشده است ولی آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه مشکل امنیتی در استان وجود دارد.
حبیبی حضور مردم را در راهپیمایی علیه آشوبگران باشکوه و پرشور خواند و اظهار داشت: مردم با این حضور گسترده نشان دادند که پشتیبان ولایت‌فقیه هستند و اجازه نخواهند داد نقشه‌های دشمنان علیه کشور عملیاتی شود.
وی با اشاره به اینکه مردم بار دیگر دولتمردان را مدیون خود کردند، تصریح کرد: مسئولیت دولت با این حضور سنگین‌تر از گذشته شد و همه ما موظف هستیم با برنامه‌ریزی‌های مدون تلاش نماییم تا کمترین میزان فشار اقتصادی بر دوش مردم قرار گیرد.
راهپیمایی مردم قزوین علیه آشوبگران همزمان با سراسر کشور امروز از میدان میرعماد تا سبزه میدان شهر قزوین برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =