۱۷۰۰ مددجوی کمیته امداد کرمان به عتبات عالیات اعزام شدند

کرمان - ایرنا -  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: هزار و ۷۰۰ مددجوی تحت حمایت این نهاد طی هشت‌ماهه گذشته در قالب طرح شوق زیارت به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام شدند.

یحیی صادقی روز شنبه با بیان اینکه اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به اماکن زیارتی موجب نشاط معنوی آن‌ها و آشنایی جامعه هدف با سیره و روش زندگی ائمه معصومین (ع) می‌شود، افزود: یکی از کارهای مهم کمیته امداد در حوزه فرهنگی اعزام مددجویان به اماکن مذهبی به‌خصوص مددجویان بار اولی به زیارت عتبات عالیات و مشهد مقدس است که در زندگی فردی و اجتماعی جامعه هدف تأثیر بسزایی دارد.

وی اظهار داشت: هزار و ۵۸۷ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان به مشهد مقدس و مابقی به عتبات عالیات اعزام‌شده‌اند.

صادقی به اجرای طرح شوق زیارت توسط این نهاد اشاره و تصریح کرد: طرح شوق زیارت با هدف جذب کمک‌های مردمی برای کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون به مشهد مقدس و عتبات عالیات مشرف نشده‌اند توسط این نهاد در حال اجراست.

وی ادامه داد: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان به اماکن زیارتی ازجمله عتبات عالیات و مشهد مقدس را فراهم آورند.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خود باروی در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی این خانواده‌ها را از اهداف برگزاری طرح شوق زیارت اعلام کرد و گفت: مردم خیر و نیکوکار استان کرمان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷* با کمک‌های خود زمینه اعزام مددجویان و نیازمندان را به اماکن مذهبی فراهم کنند.

امسال با مشارکت خیران هم‌چنین زمینه حضور ۶ هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین فراهم شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =