مناجاتی: ساختار مدیریتی فوتبال ایران نیاز به خانه تکانی اساسی دارد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید فوتبال ایران از پایه ویران است و برای دستیابی به موفقیت، نیاز است تا یک خانه تکانی اساسی در ساختار مدیریتی آن به وجود بیاید.

«مهدی مناجاتی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: در فوتبال دنیا اگر مدیری عملکرد موفق نداشته باشد به احترام افکار عمومی استعفا می‌دهد و می‌رود اما متاسفانه در ایران شرایط به گونه‌ای است که مدیران تحت هر شرایطی می‌خواهند بر مسند کار قرار داشته باشند.

وی افزود: فوتبال ایران با «مهدی تاج» در سراشیبی سقوط قرار گرفته است و ناکامی‌های زیادی را در این چند سال اخیر تجربه کرده است.

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: فوتبال ایران از پایه ویران است و اگر می‌خواهیم به موفقیت برسیم باید یک خانه اساسی تکانی در ساختار مدیریتی آن به وجود آوریم.

مناجاتی تصریح کرد: در فوتبال ایران مربیان خوبی در اختیار داریم اما برای تیم ملی یک مربی با کارنامه ضعیف انتخاب کرده و به او میلیون‌ها دلار به او پول می‌دهیم بدون اینکه وی را مدیریت کنیم. مگر می‌شود سرمربی تیم ملی کشوری در فاصله چند روز تا بازی سرنوشت ساز به خاطر نگرفتن پولش قهر کند؟

وی تاکید کرد: فوتبال به مدیران متخصص و توانمندی نیاز دارد که دلشان برای ایران بسوزد نه اینکه برای ماندن در صندلی مدیریت با فیفا نامه نگاری کنند.

پیشکسوت فوتبال در پایان گفت: با هنرمندی فدراسیون فوتبال شرایطی برای ما رقم خورده که در آستانه حذف از جام جهانی قرار گرفته‌ایم و این قابل پذیرش نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =