آیت الله جزایری: افزایش قیمتها پس از سهمیه‌بندی بنزین، حتی یک ریال هم مجاز نیست

اهواز - ایرنا - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: افزایش قیمتها پس از سهمیه بندی بنزین، حتی یک ریال هم مجاز نیست و مسوولان باید با متخلفین برخورد جدی کنند تا درس عبرتی برای دیگران باشد.

به گزارش ایرنا آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری شنبه در راهپیمایی مردم اهواز در حمایت از اقتدار و امنیت کشور اظهار داشت: مازاد پولی که از قیمت بنزین حاصل می شود در بین ۶۰ میلیون شهروند نیازمند ایرانی تقسیم می‌شود که از دولت انتظار داریم این پرداخت استمرار پیدا کند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: اگر قیمت بنزین با آب برابر باشد، آن موقع بنزین ما را قاچاق می‌کنند و در کشورهای همسایه هر لیتر را به مبلغ ۱۵۰ هزار ریال به فروش می‌رسانند.

وی اعلام حمایت و اطاعت از مقام معظم رهبری را پیام این راهپیمایی دانست و گفت: مردم خوزستان و اهواز امروز بار دیگر به عشق رهبرشان و نظام جمهوری اسلامی به خیابان ها آمدند و با حضورشان مطالبه به حق خود را بیان داشتند.

آیت الله جزایری خطاب به مردم در خصوص قیمت اجناس و کالاهای اساسی گفت: ما به طور جدی این موضوع را دنبال می کنیم و به شما قول می دهیم که هیچ گونه گرانی در بازار صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه ما تاکنون در تمام جبهه ها پیروز بودیم و در مسائل اقتصادی نیز پیروز می شویم گفت: مجازات و تنبیه متخلفین باید بازدارنده باشد به گونه ای که دیگر رغبت به ایجاد مزاحمت و گرانی نکنند.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز جمهوری اسلامی نظامی بسیار قدرتمند شده و در اقصی نقاط دنیا تأثیرگذار است و ما از تهدیدهای دشمن و آشوب‌های ساختگی نمی‌ترسیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =