گنج زاده: موفقیت‌ باید ادامه‌دار باشد

تهران- ایرنا- بهترین کاراته‌کای سنگین وزن جهان در سال ۲۰۱۹ با بیان اینکه باید موفقیت‌های خود را تا کسب سهمیه المپیک تدام بخشد، گفت: قدم به قدم پیش می‌روم تا به اهدافی که دارم در طول زمان دست یابم.

«سجاد گنج‌زاده» که از سوی فدراسیون جهانی کاراته به عنوان بهترین سنگین وزن جهان انتخاب شد در گفت‌وگو با ایرنا، تصریح کرد: تا حدودی از انتخاب به‌عنوان «گرندوینر» سنگین وزن مطمئن بودم که خوشبختانه این مهم امروز اعلام شد.

وی افزود: این موفقیت مسئولیتم را سخت‌تر می‌کند و از حالا باید با تلاش بیشتری آماده حضور در مسابقات مهم شوم.

گنج‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا به تمام خواسته‌های خود در سال ۲۰۱۹ رسیده است؟ اظهار داشت: ورزشکاران دوست دارند تا در همه تورنمنت‌ها بهترین نتیجه را کسب کردند. در تعدادی از مسابقات به چیزی که می‌خواستم نرسیدم و باید تلاشم را افزایش دهم.

ملی‌پوش مطرح کاراته ایران گفت: با این حال، مدال‌های خوبی به دست آوردم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.

وی در مورد حضور در لیگ جهانی مادرید که آخرین مرحله در سال جاری میلادی است، گفت: تمرینات را با برنامه‌ریزی کادر فنی با قدرت پیش بردیم و تلاش می‌کنم تا با کسب بهترین مدال، جواب زحمات مربیان را بدهم.

هفتمین و آخرین مرحله لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ طی روزهای هشتم تا دهم آذرماه در اسپانیا برگزار می‌شود.

گنج‌زاده در خصوص اینکه چقدر خود را به موفقیت در المپیک نزدیک می‌بیند؟ توضیح داد: قدم به قدم پیش می‌روم و هنوز ۶ مسابقه تا تقسیم سهمیه باقی مانده است و نمی‌خواهم از حالا به آینده فکر کنم.

وی که همراه با دانشگاه‌آزاد در سوپر لیگ کاراته حضور دارد در خصوص این مسابقات، گفت: یقین داشته باشید که در این فصل قهرمان خواهیم شد. سال گذشته بر اثر یک اتفاق قهرمانی از دست رفت و تیم پاس نیز فراتر از انتظار حاضر شد.

گنج‌زاده گفت: حضور ملی پوشان در لیگ تاثیر مثبت زیادی دارد و موجب افزایش انگیزه جوانان می‌شود. امیدوار بودم تا با حضور حامیان مالی متعدد، تمامی ملی‌پوشان جذب شوند که اینگونه نشد و متاسفانه چند ملی‌پوش بیرون ماندند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =