فرآیند پیگیری سرمایه‌گذاری‌ها در بوشهر کوتاه‌ می‌شود

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: کوتاه شدن روند و فرآیند پیگیری سرمایه‌گذاری‌ها یکی از برنامه‌های جدید دستگاه‌های اقتصادی این استان است.

سعید زرین‌فر روز شنبه در آیین تجلیل از "عبدالزهرا وطن دوست" کارآفرین بوشهری افزود: توسعه اشتغال و بهبود وضعیت کارآفرینی یکی از اولویت‌های مهم در استان بوشهر است که در این ارتباط تسهیل‌گری لازم صورت می‌گیرد.

وی بیان کرد: در این ارتباط مدیران و مجموعه‌های سازمانی مربوطه باید موضوع تسهیل‌گری و حمایت همه جانبه از کارآفرینان را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

زرین فر با اشاره به اهمیت کارآفرینی اشاره کرد و افزود: خلاقیت، شوق و اشتیاق، عشق به ایده و کار، پشتکار، آینده نگری و داشتن روحیه ریسک‌پذیری از ویژگی‌های بارز کارآفرینان موفق است.

وی ادامه داد: وطن دوست یکی از مصادیق کارآفرینان موفق است که در شرایط خاص سال‌های اول دهه ۶۰ که چهره محرومیت بر استان بوشهر نقش بسته بود کار صنعتی خود در این منطقه را آغاز  و در این مدت گام‌های بسیار بزرگی برداشته است.

زرین فر بیان کرد: انتظار می‌رود وی و همکاران متخصص و دلسوزش کارهای جدیدی را آغاز و همچنان در توسعه استان بوشهر و اشتغال فرززندان این منطقه نقش آفرین باشند.

عبدالزهرا وطن دوست مدیرعامل و موسس گروه صنعتی پلیمر بوشهر است.

این گروه صنعتی از ۲۶ بهمن سال ۱۳۶۲ تاسیس شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =