ناظر جام‌جهانی شمشیربازی: امکانات میزبانی ایران عالی است

تهران- ایرنا- ناظر بین‌المللی جام‌جهانی شمشیربازی جوانان گفت: امکانات ایران عالی است و بهترین شرایط میزبانی را در این کشور تجربه کردم.

«ریگورتو مارخون یانیس» در حاشیه رقابت‌های جام جهانی شمشیربازی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: چند دوره است که ایران جام جهانی شمشیربازی رده‌های سنی جوانان را در اسلحه سابر میزبانی می‌کند. برنامه این تورنمنت به بهترین شکل انجام شده و کارها بر روال برنامه پیش می‌رود. همه قوانین رعایت می‌شود. این شیوه از برگزاری به کیفیت کشورهای شرکت کننده کمک می‌کند.

ناظر بین‌المللی مسابقات ادامه داد:‌ خوشحالم در چنین کشوری هستم و به عنوان ناظر فعالیت می‌کنم. به مسوولان شمشیربازی ایران تبریک می‌گویم که کارشان را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

مارخون یانیس در زمینه ذهنیت خود از شمشیربازی ایران گفت: شمشیربازی در کشور شما (ایران) رشد قابل توجهی دارد و در اسلحه سابر ورزشکاران قوی دارید. امیدوارم جوانان ایران نیز در این مسابقه‌ها به نتایج خیلی خوبی دست پیدا کنند.

او با ابراز رضایت از شرایط  میزبانی تصریح کرد: شرایط عالی است و من بهترین شرایط میزبانی را در ایران تجربه کردم. باید بگویم امکانات در بهترین حالت ممکن است.

جام جهانی شمشیربازی اسلحه سابر در رده سنی جوانان با حضور شمشیربازانی از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، قزاقستان، کویت، تونس، اوکراین، گرجستان، جمهوری آذربایجان، رومانی، عراق، اردن و ازبکستان برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها روزهای دوم و سوم آذرماه (شنبه و یکشنبه) در سالن شهید «کلاهدوز» مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار خواهد شد و قرار است «جیورجیو اسکارسا» نایب‌رییس فدراسیون جهانی شمشیربازی از نزدیک نظاره‌گر آن باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha