بیان قانونی اعتراض‌ها مانع سوء استفاده دشمنان می‌شود

سمنان- ایرنا- نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق قانون اساسی تمام تجمع‌ها و اعتراض‌های مردمی به شرط مخل نبودن مبانی نظام اسلامی آزاد است و بیان قانونی اعتراض‌ها مانع سوء استفاده دشمنان می‌شود.

احمد همتی روز شنبه در جریان راهپیمایی مردم شهر سمنان در محکومیت اغتشاش و آشوب بدخواهان نظام اسلامی، در گفت و گو با خبرنگاران، ابراز داشت:  نظام  و مسئولان باید بند مربوط به اعتراض های قانونی را در قانون اساسی به درستی اجرا کنند و فرصت را به مردم بدهند تا در قالب قانونی اعتراض خود را ابراز کنند تا مانع سوء استفاده  سودجویان شود.

وی ادامه داد: مردم و مسئولان باید چارچوب قانونی را بدانند و طبق چارچوب اجازه اعتراض بدهند، مردم در چارچوب ها اعتراض کنند تا این اعتراض‌ها دستاویز سوء استفاده دشمن نشود.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: راه درست اعتراض صنفی پیگیری در قالب سازمان‌های صنفی و سازمان های مردم نهاد است و باید این رویه برای پیگیری و حل مشکل‌های صنفی دنبال شود.

وی بیان کرد: مشکلاتی در کشور وجود دارد، این مشکلات و تمام تحریم‌های ظالمانه دشمنان با اندیشه و فکر ایرانی توسط متخصصان جوان کشور حل می‌شود.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اصلاح قیمت بنزین طبق برنامه پنج ساله باید اجرا می‌شد، اما به دلیل شرایط مختلف کشور اجرای این قانون به تاخیر افتاد و به دلیل برخی سوء مدیریت ها، به شکل نامناسب اجرا شد که واکنش نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به دنبال داشت، اما نمایندگان نیز از سخنان مقام معظم رهبری پیروی کردند.

مردم ولایت‌مدار دیار دارالمرحمه با حضور پرشور و مثال‌زدنی خود در راهپیمایی علیه فتنه‌گران، اغتشاش‌گران و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران در هوای سرد پاییزی دوم آذر ۹۸، انزجار و خشم خود را از بدخواهی دشمنان به رخ کشیدند.