سرمربی تیم ارژن شیراز: بازیکنان تیم ۶ ماه است ریالی دریافت نکرده‌اند

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت:بازیکنان تیم ما حدود ۶ ماه است که هیچ ریالی دریافت نکرده‌اند و امیدوارم وعده‌ها هر چه زودتر محقق شود.

حمیدرضا کمالی شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: بازیکنان  حق دارند به زندگی خود برسند از این رو از اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال می خواهم به فکرزن و بچه این بازیکنان که با جان و دل بازی می کنند، باشند.

وی با تقدیر از مدیر کل وزش و جوانان فارس به لحاظ کمک‌هایی که سال ۹۷ به تیم ارژن کرد، افزود: می دانم که وعده های مدیرکل برای ای فصل هم  محقق می شود اما بهتر است در این شرایط  که بازیکنان نیاز دارند، زودتر پرداخت شود.

سرمربی تیم فوتسال ارژن گفت : بازیکنان را با خواهش و تمنا حفظ کردم و برای اینکه شرمنده آنها نشوم از دست اندرکاران  باشگاه ارژن هم می خواهم بیشتر به فکر تیمشان باشند و کل پولی که نیاز است به ۱۵۰ میلیون تومان نمی رسد و این رقم برابر است با یک وعده کمک به تیم های شیرازی در لیگ دسته یک فوتبال؛ چرا که قرارداد بازیکنان ما بسیار پایین است.

کمالی در مورد دیدار حساس تیمش مقابل شاهین کرمانشاه که شامگاه جمعه در شیراز برگزار شد هم گفت: بازی بسیار خوبی مقابل تیم  شاهین به ویژه نیمه دوم  برگزار کردیم.

وی اضافه کرد: در نیمه دوم با بدشانسی مواجه شدیم چرا که سجادبندی سعدی و مصطفی فخری آسیب دیدند و حریف هم برای جبران شکست فشارزیادی آورد اما واقعا جوانان ما در این بازی حساس سنگ تمام گذاشتند و در پایان هم پیروز شدیم.  

دبیرهیات فوتبال فارس : باید تنها سهمیه فارس در لیگ برتر را حفظ کنیم 

دبیرهیات فوتبال فارس هم گفت: باید تنها سهمیه فارس را در لیگ برتر فوتسال  هر طور شده حفظ کنیم از این رو از مدیرکل ورزش و جوانان فارس میخواهیم همچون گذشته به این تیم کمک کنند.

کوروش امامی فر ادامه داد: در نیم فصل تعدادی از بازیکنان تیم پیشنهاد خارجی با حقوق ماهیانه ۱۵۰۰ دلار داشتند اما از آنجا که تیم شرایط خوبی در جدول نداشت آنها را از رفتن منصرف کردیم و هم اینک نیز شرمنده بازیکنان  هستم.

وی اضافه کرد: تیم ارژن در نیم فصل نخست  از ۱۳ بازی تنها ۹ امتیاز کسب کرد اما در دور برگشت با وعده هایی که داده شد  از چهار بازی هشت امتیاز بدست آوردند که این امر بیانگر تیمی بسیار خوب و جوان است که نیاز به حمایت دارد.

هم اینک در جدول رده بندی تیم ارژن شیراز با ۱۶ امتیاز  در رده یازدهم جدول مسابقات فوتسال لیگ برتر قرار دارد اما  کماکان خطر سقوط این تیم را تهدید می کند.

در مسابقات فوتسال لیگ برتر باشگاه های کشور ۱۴ تیم حضور دارند و به صورت رفت و برگشت با هم بازی خواهند کرد و در پایان لیگ تیم قهرمان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا شرکت خواهد کرد و ۲ تیم انتهای جدول نیز راهی لیگ دسته یک خواهد  شد.

آذرخش بندعباس و شاهین کرمانشاه نیز در قعر جدول به سر می برند.

اخبار مرتبط