توطئه‌های اخیر دشمن با درایت رهبری و هوشیاری ملت ایران خنثی شد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار قصرشیرین گفت: اغتشاشات اخیرکه توسط عوامل استکبار طراحی شده بود، با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری و بصیرت ملت ایران اسلامی خنثی شد.

مرادعلی تاتار روز شنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت در محل فرمانداری قصرشیرین افزود: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون به انحاء مختلف از توطئه و ترور گرفته تا ایجاد ناامنی، قصد براندازی نظام را داشته اند و در این راه از وابستگان و سرسپرده

های خود در داخل برای عملی کردن نقشه های پلیدشان بهره گرفته اند اما با درایت رهبر و بصیرت ملت ایران، شکست خورده اند.

وی اظهارداشت: در اغتشاشات اخیر که به بهانه گرانی بنزین در کشور شکل گرفت افرادی که دست به تخریب اموال عمومی زده اند همگی از اشرار هستند و صف عامه مردم از این افراد شرور جدا است.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: امروز استکبار جهانی به سردمداری و تبعیت از آمریکا در برابر نظام جمهوری اسلامی قرار دارد اما با هدایت های رهبری و همراهی ملت ایران نظام ما قدرتمند تر از همیشه در برابر دشمنان ایستاده است.

وی ادامه داد: مردم مرزنشین قصرشیرین نیز فردا هم صدا با سایر شهرستان های استان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت، اغتشاشات اخیر آشوبگران را محکوم خواهند کرد و اعلام می کنند که خسارت به اموال عمومی پذیرفتنی نیست و از امنیت و ثبات کشور دفاع خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نیز گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی با طراحی سناریوهای مختلف سعی در ضربه زدن به نظام اسلامی را دارند و می خواهند با اصل نظام مقابله کنند اما با هوشیاری ملت ایران تاکنون راه به جایی نبرده و همواره ناکام مانده اند.

 سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: دشمنان از قدرت نظام ما وحشت دارند و در چند روز اخیر باتلاش مذبوحانه سعی داشتند در مملکت ناامنی ایجاد کنند اما با هوشیاری و درایت رهبری و ملت ایران و همه نیروهای نظامی و امنیتی نقشه ها و اهداف شوم دشمن خنثی شد و مردم صف خود را از

آشوبگران جدا کردند.

وی اظهارداشت: فردا با حضور در راهپیمایی اقتدار و امنیت ثابت می کنیم پشتیبان رهبری هستیم و سخنان ایشان نصب العین همه ما است.

راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت فردا (یکشنبه سوم آذر) در قصرشیرین ساعت ۱۰ صبح از میدان مهدیه تا میدان مرزبانی برگزار می شود.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.