جدال تیم والیبال شهرداری ارومیه مقابل قعرنشین در هفته هشتم

ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری ارومیه پس از سه هفته دوری از مسابقات این بار فردا /یکشنبه/ در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر کشور در خانه حریف مقابل شهروند اراک به عنوان تیم قعرنشین لیگ به میدان می‌رود.

به گزارش ایرنا این دیدار فردا /یکشنبه/ سوم آذر ماه از ساعت ۱۶ در سالن ۲ هزار و ۵۰۰ نفری امام خمینی (ره) شهر اراک برگزار می‌شود.

تیم والیبال شهرداری ارومیه که در هفته پنجم با قرعه استراحت روبرو بود در ادامه نیز به دلیل لغو دیدارهای هفته ششم و هفتم خود مقابل تیم‌های شهداب یزد و فولاد سپاهان اصفهان به میدان نرفت.

طی مدت سه هفته گذشته تمرینات بدنسازی و توپی این تیم به صورت منظم و مستمر زیر نظر مصطفی کارخانه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار شد و این تیم روز جمعه گذشته ارومیه را به مقصد شهر اراک محل برگزاری دیدار هفته هشتم ترک کرد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه با وجود داشتن آمادگی لازم و رسیدن به انسجام تیمی، در جریان تمرینات چند روز گذشته با مشکل مصدومیت «فرهاد قائمی» قدرتی‌زن ملی‌پوش و تاثیرگذار خود از ناحیه مچ پای چپ مواجه شده است و بنا به تشخیص پزشکان این بازیکن نمی تواند به مدت یک ماه تیم باشگاهی خود را در مسابقات لیگ برتر ایران همراهی کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیه طی چهار دیدار گذشته خود به ۲ شکست مقابل تیم‌های شهرداری گنبد و سایپای تهران و ۲ پیروزی مقابل خاتم اردکان و راهیاب ملل مریوان رسیده است و با اندوختن پنج امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و تیم شهروند اراک نیز بدون امتیاز در قعر جدول جای گرفته است.

امسال پس از ۲ سال ناکامی، حضور تیمی پرستاره با هدایت «مصطفی کارخانه» در شهر عشاق والیبال تا حدودی امید و شادی را به هواداران مشتاق شهر ارومیه بخشیده است.

باشگاه شهرداری ارومیه امسال برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده به طوری که بازیکنانی همچون محمدرضا حضرت‌پور، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، فرهاد سال‌افزون، فرهاد پیروت‌پور، سعید مصطفی وند، حمزه زرینی، مهدی کریمی و امیرحسین توخته را به خدمت گرفته است.

امسال تیم‌های پیکان و سایپای تهران، راهیاب ملل مریوان، شهرداری ارومیه، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین، فولاد ایرانیان سیرجان، سپاهان اصفهان، کاله آمل، پیام مشهد، شهروند اراک، خاتم اردکان و شهداب یزد در لیگ برتر حضور دارند.

سی‌وسومین دوره لیگ برتر والیبال قهرمانی ایران از روز هشتم آبان ماه جاری به صورت رفت و برگشت آغاز شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =