کشور با روحیه بسیجی از تحریم‌ها عبور می‌کند

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج گفت: با حفظ روحیە و تفکر بسیجی و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب از این گردنە دشوار که کشور به دلیل تحریم‌ها در آن قرار گرفته بە سلامت و با اقتدار عبور خواهیم کرد.

متن پیام بهمن مرادنیا به این شرح است: بسیج مستضعفین کە بە فرمان امام راحل تشکیل شد مظهر مقاومت و ایستادگی و شجرە طیبە انقلاب اسلامی بە شمار می‌رود، فرصتی برای یادآوری ایثار و فداکارهای این نیروی ارزشی است کە هم در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها و دلاوری و از خودگذشتگی‌هایش بودیم و هم در دوران بازسازی‌های بعد از جنگ نیز کشور و مردم محروم از تلاش‌ها و برکات آن در برهەهای مختلف برخوردار شدند.  

اینک کە کشور در دوران دشوار اقتصادی بە سبب تحریم‌های ظالمانە دشمنان قرار دارد با حفظ روحیە و تفکر بسیجی و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب از این گردنە دشوار بە سلامت و با اقتدار عبور خواهیم کرد.

امروز استان کردستان بیش از هر زمانی نیازمند عمران، آبادانی و توسعە در همە بخش ها است و تحقق این امر تنها با تلاش شبانە روزی و کار بسیجی وار امکان پذیر است.

اینجانب هفتە بسیج را بە عموم مردم شهید پرور کردستان، خانوادە معظم شهدا، و تمامی بسیجیان سلحشور استان تبریک می‌گویم و موفقیت و بهروزی یکایک شما را از درگاە خداوند بزرگ خواستارم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =