سعه‌صدر و متانت پلیس برای مقابله با آشوب‌های اخیر جای قدردانی دارد

یزد- ایرنا - استاندار با اشاره به تلاش‌ها و اقدامات شبانه‌روزی پلیس در مواجهه با اعتراضات افزایش قیمت سوخت گفت: از سعه صدر و متانت پلیس برای ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در استان قدردانی می‌کنم.

محمدعلی طالبی با اشاره به اتفاقات اخیر در خصوص اعتراض به افزایش قیمت بنزین و سوء استفاده برخی از عناصر اغتشاشگر از این موضوع اظهار داشت: به حاشیه کشیده شدن اعتراضات اخیر در رابطه با افزایش قیمت بنزین در سطح کشور و تخریب اموال دولتی و مردمی در برخی از استان های کشور نشان داد دشمنان مترصد ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

رئیس شورای تامین استان یزد اضافه کرد: در این میان معدود افراد فرصت طلب و معاند که از طریق سازمان های ضد انقلاب و منافقان هدایت می شوند، این اعتراضات را به سمت اغتشاش و خشونت سوق دادند.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، طالبی افزود: پلیس استان با شناخت دقیق ماموریت های خود و با انجام اقدامات لازم ضمن برخورد مناسب همراه با متانت و سعه صدر در مواجهه با این اعتراضات با همکاری سایر دستگاه های ذیر ربط به خوبی توانست ضمن برخورد قاطعانه با معاندان و اشراری که قصد به آشوب کشیدن شهر، تخریب اموال عمومی و اخلال در نظم و امنیت عمومی داشتند از بروز حوادت ناخوشایند و ناامنی جلوگیری کند.

استاندار یزد با بیان اینکه حفظ امنیت استان توسط پلیس موجب دلگرمی و رضایت مردم شریف و مومن دارالعباده یزد شد خاطرنشان کرد: بی شک هوشیاری، بصیرت و ولایت‌مداری مردم متدین یزد در جداکردن صف خود از معاندان و اشرار و همکاری با پلیس در حفظ امنیت نقش به سزایی داشته است که از مردم استان نیز تشکر می شود.

وی در خاتمه افزود: از سعه صدر و تلاش‌ها و اقدامات شبانه روزی پلیس در مواجهه با اعتراضات افزایش قیمت سوخت برای ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در استان تشکر و قدردانی می‌کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =