سرمربی والیبال شهرداری گنبدکاووس: محکوم به برد و کسب سه امتیاز هستیم

گنبدکاووس - ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس می‌گوید که در بازی مقابل فولاد سیرجان از هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، محکوم به برد و کسب سه امتیاز بازی هستیم.

عظیم جزیده روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که تیم شهرداری گنبدکاووس پس از دو باخت پیاپی خارج از خانه مقابل تیم‌های شهرداری ورامین و پیکان تهران، در بازی خانگی فردا (یکشنبه) خود محکوم به برد و کسب سه امتیاز است که امیدواریم با بازی خوب بازیکنان و حمایت کامل و پرشور هواداران این مهم تحقق یابد.

وی یادآور شد در دو بازی قبلی که تیم شهرداری گنبدکاووس شکست خورد، علاوه بر خستگی بازیکنان به دلیل دو هفته دوری از خانواده و انجام چند بازی خارج از خانه، تغییر سالن محل بازی مقابل پیکان ۲۴ ساعت قبل از بازی و غیر استاندارد بودن سالن بازی به دلیل ارتفاع کم آن، از دلایل اصلی باخت تیم شهرداری گنبد در آن بازی بود.

جزیده خاطرنشان کرد: از لحاظ حرفه‌ای چنین ایرادی قابل قبول نیست و بنده مسوولیت شکست‌ها را برعهده می‌گیرم اما مسوولان فدارسیون بایستی از سالن‌های استاندارد استفاده کنند تا تیم‌ها دچار مشکل نشوند.

وی درخصوص بازی فردای تیم شهرداری گنبدکاووس مقابل فولاد سیرجان نیز گفت که فولاد سیرجان از تیم‌های خوب لیگ است و در کل امسال همه تیم‌ها خوب بسته شده‌اند و هیچ تیمی از قبل بازنده یا برنده نیست.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس ادامه داد که چند بازی اخیر تیم فولاد سیرجان آنالیز و نقاط قوت و ضعف آن شناسایی و روی آن کار شده است و امیدواریم که بازیکنان ما فردا با به کارگیری کامل نکات فنی و در سایه حمایت تماشاگران موفق به پیروزی و کسب سه امتیاز این بازی خانگی شوند.

جزیده گفت که تیم شهرداری گنبد به پیروزی و کسب سه امتیاز بازی با فولاد سیرجان نیاز مبرم دارد تا همچون چهار بازی ابتدایی این فصل، قدرت و شخصیت تیمی خود را مجددا به دست آورده و آن را به دیگران نشان دهد.

به گزارش ایرنا، هم اکنون تیم شهرداری گنبدکاووس از ۶ بازی انجام داده، با چهار برد و کسب ۱۰ امتیاز در رده پنجم جدول ۱۳ تیمی این فصل لیگ برتر والیبال کشور قرار دارد و تیم فولاد سیرجان با یک برد و کسب چهار امتیاز از پنج بازی خود، در رده نهم جدول قرار دارد.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است که رشته والیبال در بین مردم این شهر بویژه ترکمن‌ها علاقه‌مندان زیادی دارد؛ این منطقه والیبالیست‌های متعددی روانه تیم ملی کرده که فرهاد قائمی بازیکن حاضر در تیم ملی کشورمان از سرشناس‌ترین آنها است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =