۲ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۵۷
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 83565270
۰ نفر

برچسب‌ها

خروش مردم شیعه و سنی گنبدکاووس در دفاع از اقتدار و امنیت کشور

گنبدکاووس - ایرنا - گروه‌های مختلف مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس درشرق استان گلستان درحمایت از اقتدار و امنیت کشور، منویات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و نیز محکوم کردن اقدامات اغتشاشگران و آشوبگران در برخی شهرهای ایران اسلامی، راهپیمایی برگزار کردند.

آحاد مختلف مردم گنبدکاووس در راهپیمایی خود که امروز شنبه از مقابل مسجد قائمیه این شهر آغاز و تا مصلی امام جعفر صادق (ع) ادامه داشت، با سردادن شعارهایی علیه فتنه‌گران، آشوبگران و نیز آمریکا و اسرائیل، حمایت خود را از رهبری و آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان دادند.

امام جمعه گنبدکاووس در جمع راهپیمایان بامحکوم کردن اقدامات آشوبگران و فتنه‌گران در برخی شهرهای کشور در هفته گذشته، از حضور بابصیرت و هوشیارانه آحاد مختلف مردم ایران اسلامی و این شهرستان در راهپیمایی‌های خودجوش باهدف حمایت از اقتدار و امنیت کشور قدردانی کرد و آن را مایه عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی دانست.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی گفت که راهپیمایی با صلابت امروز مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس که از کوچک و بزرگ و زن و مرد، علما و روحانیون، فرهنگیان، بازاریان، کارگران، دانش‌آموزان، دانشگاهیان و ورزشکاران در آن حضور داشتند، روز عزتمندی را برای ایران اسلامی رقم زدند که باید به داشتن چنین مردمی افتخار کرد.

وی اضافه کرد: مردم بابصریت ایران اسلامی همواره با تشخیص صحیح و بموقع شرایط و حوادث و حضور پرشور و گسترده در صحنه‌های مختلف از انقلاب اسلامی و رهبری و آرمان‌های آن درز برابر توطئه‌های دشمنان صیانت و هزینه مبارزه با استکبار را نیز پرداخت کرده‌اند.

حجت الاسلام ترابی همچنین با قدردانی از مردم به خاطر جداکردن صف خود از آشوبگران و فتنه‌گران در حوادث اخیر، تصریح کرد: این اقدام بموقع مردم، مشت محکمی بر دهان معاندان و ضد انقلاب داخلی و حامیان خارجی آنها یعنی آمریکا و اسرائیل و ناامیدی آنها بود.

امام جمعه گنبدکاووس با تبریک هفته بسیج (۳۰ آبان تا ۶ آذر) گفت که امروز این شجره طیبه که همه خوبان و افراد مخلص نامشان در دفتر آن ثبت شده، مایه افتخار نظام جمهوری اسلامی است.

وی باتاکید بر ضرورت قدردانی مسوولان از مردم با کار و تلاش و خدمت بیشتر به آنها، افزود: رهبری انقلاب نیز در حوادث اخیر با تصمیم هوشمندانه خویش هزینه امنیت، عزت، بزرگی و صلابت دولت و مردم را با حمایت خویش از تصمیم سران سه قوه در گران شدن بنزین پرداخت کردند که همه باید قدران انقلاب اسلامی و رهبری آن باشیم.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =