محرمی: نگرش پرسپولیس باید عوض شود

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر می‌خواهد مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم باشد باید نگرش تازه‌ای در تاکتیک‌های خود به وجود آورد وگرنه در پایان فصل دستش از جام کوتاه خواهد ماند.

«مجتبی محرمی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پرسپولیس در روزی به نفت مسجد سلیمان باخت که شایسته شکست در این بازی خانگی نبود.

وی افزود: سرخ‌پوشان در نیمه نخست بازی با نفت مسجد سلیمان نتوانست بازی خوبی را به اجرا بگذارد اما در نیمه دوم حملات زیادی را بر روی دروازه حریف تدارک دید که نتوانست از آنها بهره لازم را ببرد.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: خط دفاعی پرسپولیس در این بازی ناهماهنگ بود و چند فرصت را در اختیار نفت مسجد سلیمان قرار داد تا صاحب موقعیت شود.

محرمی تصریح کرد: خط هافبک پرسپولیس در این بازی عملکرد خوبی نداشت و فاصله زیادی با خط دفاعی داشت و این فاصله باعث شد تا فضای پشت مدافعان این تیم خالی بماند.

وی تاکید کرد: اینکه پرسپولیس در ۱۱ هفته ۴ شکست در کارنامه‌اش ثبت می‌شود اتفاق خوبی نیست و در این چند فصل اخیر چنین آماری سابقه نداشته است.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس اگر می‌خواهد مدعی قهرمانی در لیگ نوزدهم باشد باید نگرش تازه‌ای در تاکتیک‌های خود به وجود آورد وگرنه در پایان فصل دستش از جام کوتاه خواهد ماند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha