تیم فوتسال سوهان محمد سیما تیمی تاکتیکی است

قم – ایرنا – سرمربی تیم فوتسال اهورای بهبهان گفت: امروز مقابل سوهان محمد سیما که تیمی تاکتیکی و با شخصیتی است، توانستیم بازی خوبی را ارائه دهیم.

محسن علیپور سخاوی جمعه شب، پس از دیدار تیمش مقابل سوهان محمد سیمای قم درسالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفر حیدریان در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به شرایط تیم اهورا و بازیکنان جوان این تیم افزود: از بازیکنان تیم خود راضی و سپاسگزار هستم، چراکه تمام توان خود را در این میدان به نمایش گذاشتند و این برد را نیز به فوتسال قم تبریک می گویم.

وی درباره برنامه های آتی اهورای بهبهان گفت: تیم ما،  بسیار جوان است و افتخار می‌کنیم که در چند مسابقه اخیر از چند بازیکن متولد ۱۳۸۰ استفاده کردیم و می‌توانیم بگوییم که بومی ترین تیم را در این رقابت ها داریم.

سرمربی تیم فوتسال اهورای بهبهان (استان خوزستان) خاطرنشان کرد: با تلاش و کوشش بیشتر در ادامه رقابت ها، تمام سعی خود را به کار می گیریم و ان شاءالله در لیگ برتر می مانیم.   

تیم فوتسال سوهان محمدسیمای قم در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، جمعه شب در برابر تیم اَهورای بهبهان با حساب ۳  بر ۱ در سالن ۲ هزار نفری ورزشگاه شهید جعفرحیدریان قم به پیروزی دست یافت. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =