۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۵۹
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 83564798
۰ نفر

برچسب‌ها

آشوبگران آلت‌ دست دشمن بودند

همدان- ایرنا- معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: جوانان و نوجوانانی که در اغتشاش‌های اخیر حضور داشتند؛ آلت‌دست دشمن بودند و هیچ فهم و آشنایی از فرهنگ بسیج نداشتند.

سردار سالار آبنوش جمعه شب در جمع نمازگزاران و بسیجیان مسجد صاحب الزمان (عج) همدان با بیان اینکه دلیل این مشکلات کوتاهی معلمان، استادان و صاحبان کرسی است اظهار کرد: آن طور که باید فرهنگ و تفکر بسیجی به ویژه در نسل جوان و نوجوان تبیین نشده و نسل جدید با این فرهنگ بیگانه است.

وی تاکید کرد: صاحبان کرسی‌های مدیریتی و تریبون‌های رسانه‌ای در ترویج، تبیین و بیان تفکر و فرهنگ بسیجی کوتاهی نکنند.

سردار آبنوش بیان کرد: این افراد باید در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند چرا که تفکر بسیج؛ سازندگی جامعه، امنیت، رفاه، مقابله با کفر و توطئه و ایجاد وحدت، یکپارچگی و اطاعت از ولایت است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با بیان اینکه نباید به دشمنان اعتماد کرد گفت: آنها در یکصد سال گذشته نسل کشی داشته اند و هدف آنها منابع ملی نظیر نفت است که با ردای حقوق بشر ، خود را دوست جلوه می دهند.

سردار آبنوش با انتقاد از برخی رسانه ها که دشمن را زیبا جلوه می دهند، گفت: دشمنان کشور در تاریخ یکصد سال گذشته چهره خود را تغییر نداده اند و اکنون که در بحران قرار دارد و اعتبار و جایگاه ندارد اما از سوی برخی رسانه ها زیبا نمایش داده می شوند.

وی هوشیاری و فهم مردم را عامل بازدارنده در توطئه دشمنان دانست و گفت: مردم به خوبی تاریخ فتنه گری و دسیسه دشمنان را در یادها دارند و جنایت آنها در طول یکصد سال گذشته را فراموش نمی کنند.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج اضافه کرد: دشمنان امروز درصدد نابود کردن ایران اسلامی هستند چرا که نه تنها منابع ملی را حفظ کرده ایم بلکه بارها توطئه آنها را بهم ریخته ایم و آنها ضربه های سنگین از ما خورده اند.

سردار آبنوش خاطرنشان کرد: بالاترین نعمتی که ایران اسلامی را به قله های فتح رسانده است، داشتن رهبری مدبر و اطاعت محض امت از ولایت فقیه است.

وی با اشاره به توسعه روزافزون کشور در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ایثار و شهادت، گفت: روح ایثار و شهادت طلبی هر روز در جوانان بیشتر می شود و داوطلبان به مدافعان حرم افزایش یافته است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با تاکید بر اینکه رسانه ها تفکر الهی بسیج را تبلیغ کنند، گفت: مسئولانی که تفکر بسیجی دارد لایق ترین مسئول هستند و نالایقی را در جایی می بینیم که مدیر از تفکر و فرهنگ بسیجی محروم است و نتوانسته این مهم را دریابد.

سردار آبنوش با اشاره به اینکه امروزه تفکر بسیجی در جهان مورد استقبال است، گفت: دشمن همواره از تفکر بسیجی شکست خورده و اکنون این تفکر در بین مسلمانان جهان الگو شده است.

در این آیین به میزبانی حوزه مقاومت حضرت زینب (س) - پایگاه مقاومت گل نرگس برگزار از خانواده شهیدان مدافع حرم تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =