حسینی: داوری روی اعصاب بازیکنان پرسپولیس بود

تهران- ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داوری بازی امروز پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان روی اعصاب بازیکنان تیم ما بود.

«سید جلال حسینی» پس از پایان بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این بازی فرصت‌های زیادی برای گلزنی بر روی دروزاه حریف خلق کردیم اما نتوانستیم بهره لازم را از آنها ببریم و حریف روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و با همان یک گل شکست خوردیم.

وی افزود: (گابریل) کالدرون برای پرسپولیس زحمت می‌کشد و به طور حتم تلاشش را بیشتر می‌کند تا در آینده بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: داوری‌ها به ضرر پرسپولیس است و خودتان با دیدن این اشتباهات متوجه خیلی از اتفاقات خواهید شد. داوری بازی امروز پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان روی اعصاب بازیکنان تیم ما بود.

حسینی تصریح کرد: برخی آقایان مشکلاتی را برای پرسپولیس درست کردند و رفتند و امروز با موانع زیادی روبرو هستیم که حاشیه‌های زیادی را به وجود آورده است.

وی تاکید کرد: برخی مدیران با اقدامات و کارهایی که انجام دادند زحمات هواداران پرسپولیس را به باد دادند و اثرات آن هنوز ادامه دارد.

حسینی در پایان گفت: کوچک‌ترین اتفاق که رخ می‌دهد بازیکنان پرسپولیس را خیلی راحت با محرومیت روبرو می‌کنند در حالی که برای سایر تیم‌ها این‌چنین نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha