معاون سپاه ولیعصر: صف مردم از آشوب‌طلبان مسلح جداست

اهواز - ایرنا- معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با تایید اعتراض مسالمت‌آمیز گفت: باید صف مردم را از معترضان مسلح و تخریب‌کننده اموال عمومی جداکرد.

سرهنگ پاسدار عبدالرضا حاجتی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با محکوم کردن اغتشاش های اخیر در سطح کشور و استان اظهار داشت : پس از ۴۰ سال درگیری با دشمن در صحنه های مختلف این بار نیز توطئه سنگینی خنثی شد و بی شک مرکز فرماندهی این آشوب ها آمریکا بود.

وی افزود: بخشی از اعتراضات مردم به دلیل شرایط اقتصادی قابل قبول است و ما در این زمینه با مردم همدردیم چرا که برای مردم شرایط سختی ایجاد شد اما اینکه اعتراض ها از سوی افراد سودجو به سمت تخریب و آشوب پیش برود قابل قبول نیست . 

وی تصریح کرد: حضور مردم خوزستان در راهپیمایی روز شنبه ( فردا ) برای این است که مردم ولایتمدار صف خود را از عوامل اغتشاش و آشوب جدا کنند و بی شک مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در صحنه مهر تاییدی بر عنایت های رهبر معظم انقلاب خواهند زد. 

سرهنگ پاسدار حاجتی بیان کرد : دشمنان بدانند به زودی شاهد شکست آن ها خواهیم بود .این توطئه ها همواره بر محبوبیت ایران در جهان و ناکامی های دشمن می‌افزاید.

راهپیمایی وحدت آفرین مردم بصیر و مومن اهواز در محکومیت آشوب‌های یک هفته اخیر و حمایت از فرمایش‌های مقام معظم رهبری روز شنبه دوم آذرماه  از میدان مولوی اهواز تا چهارراه آبادان برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =