مسئولان از افزایش قیمت ها جلوگیری کنند

خرم آباد - ایرنا- امام جمعه پلدختر گفت: مسوولان برای جلوگیری از افزایش قیمت ها ، مصوبات ستاد تنظیم بازار و نظارت ها را عملیاتی کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام  سید محسن موسوی  در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: مسوولان باید با دقت تمام در راستای رفع مشکلات معیشتی مردم و در اصلاح مصوبه افزایش قیمت بنزین مبنی بر جلوگیری از افزایش قیمت ها و گرانی گام بردارند و اجازه ندهند افزایش قیمت بنزین موجب بالا رفتن نرخ سایر کالا ها شود که تحقق این امر نیازمند تشدید نظارت بر بازار عرضه است.

وی با تقدیر از تلاش همه مسوولان در جریان وقوع سیل در پلدختر، افزود: با گذشت حدود هشت ماه از سیل مشکلات زیادی در شهرستان پلدختر وجود دارد و مردم مطالباتی دارند از این رو انتظار می رود مسئولان نسبت به جبران خسارات سیل در پلدختر توجه ویژه ای داشته باشند.

حجت الاسلام موسوی یادآورشد :در جریان وقوع سیل علاوه بر منازل مسکونی مردم خسارات و آسیب های جدی به زیر ساخت های پلدختر وارد شد که لازم است برای بازگرداندن وضعیت شهر تلاش شود .

وی با تقدیر از برگزارکنندگان یادواره شهدا در پلدختر، افزود: این یادواره در بهترین زمان برگزار و مورد استقبال مثال زدنی قرار گرفت که قابل تقدیر است.

امام جمعه پلدختر به سفر رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به پلدختر اشاره کرد و گفت: امروز محرومیت زدایی از چهره استان لرستان و شهرستان پلدختر باید در اولویت قرار گیرد و در این سفر برنامه های خوبی مصوی شدکه امید است با این اقدام ها شاهد رفع محرومیت از مددجویان کمیته امداد باشیم.

وی ، با تبریک هفته بسیج افزود: شجره طیبه بسیج متعلق به اقشار مختلف مردم است و بسیج شاخصه هایی مانند اخلاص در عمل، تقوا ، ارتباط با خدا است و هر جا مملکت به آن نیاز داشته باشد در صف مقدم است.

حجت الاسلام موسوی یادآورشد: بسیجی هیچگاه در میدان خسته نمی شود و خستگی را خسته کرده که این امر ریشه در تقوا و ارتباط با خداوند دارد و بسیجیان در سخت ترین میدان ها حضور خستگی ناپذیر دارند.

وی افزود: بسیجیان همواره به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته و هیچکس نمی تواند در برهه های مختلف منکر نقش برجسته بسیج باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =