هدایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم، امید دشمنان را به یاس تبدیل کرد

ارومیه – ایرنا – مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: امید دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی برای ایجاد آشوب به بهانه افزایش قیمت بنزین در کشور با هدایت های داهیانه رهبری به یاس تبدیل شد.

حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه ارومیه افزود: در این موضوع نیز با هدایت مقام معظم رهبری و حضور با بصیرت مردم شاهد شکست دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بودیم.

وی اضافه کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۴۱ سال گذشته همه دشمنان را شکست داده و از همه فتنه ها نیز سربلند بیرون آمده که این پیروزی همواره ادامه دار خواهد بود.

وی با بیان اینکه دشمنان در این آشوب نیز دنبال ایجاد بدنه اجتماعی برای خود بود،  اظهار کرد: فهم و شعور بالای مردم ایران این توطئه را نیز با شکست مواجه کرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی با گرامیداشت چهلمین سالروز تشکیل بسیج در کشور ادامه داد: تفکر بسیجی علت اصلی کینه توزی آمریکا و نظام سلطه با مردم ایران اسلامی بوده که این تفکر روز به روز در حال اشاعه بیشتر است.

حجت الاسلام نجفقلی زاده سرایی تاکید کرد: تفکر متعالی بسیج عامل اصلی اقتدار کشور، فداکاری و جهاد مردم ایران اسلامی در همه عرصه هاست.

۵  آذر امسال چهلمین سالگرد فرمان امام راحل مبنی بر تاسیس بسیج در کشور است.

امام راحل در روز پنجم آذر سال ۱۳۵۸ فرمان تشکیل بسیج را در کشور صادر کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =