۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 2588
کد خبر: 83564678
۰ نفر

برچسب‌ها

امنیت خط قرمز نظام است

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم قرآنی و امام جمعه موقت مراغه با بیان اینکه اعتراض به افزایش قیمت‌ها نباید بهانه ای برای اغتشاش و ریختن آب به آسیاب دشمنان شود، گفت: امنیت کشور به بهای خون شهدا و ایثارگران حاصل شده است و لطمه زدن به آن خط قرمز نظام محسوب می شود.

حجت الاسلام حمید محمدی راد روز جمعه در جمع شرکت کنندگان در راهپمایی اعتراض آمیز مردم مراغه نسبت به آشوبگری های اخیر افزود: امنیت خط قرمز نظام اسلامی است و هیچ کس نباید نسبت به این موهبت الهی که با جانفشانی های بسیار به دست آمده بی تفاوت باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه در حوادث اخیر عده ای فریب توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان داخلی و خارجی را خورده و خسارت های بسیاری به اموال عمومی وارد ساختند.

وی اضافه کرد: این عده فریب خورده اندک با ایجاد آشوب و اغتشاش اهداف شوم دشمنان را تامین می کردند که با هوشیاری ملت ایران و هدایت های روشنگر رهبر انقلاب خنثی شد.

حجت الاسلام محمدی راد با بیان اینکه نظام سلطه در اتاق فکرهای خود به دنبال ایجاد ناامنی در کشور بود گفت: بهانه ایجاد آشوب در جامعه اسلامی، افزایش تعرفه و قیمت بنزین بود.

وی خاطرنشان کرد: طرح افزایش قیمت بنزین تصمیمی بود که با هماهنگی قوای سه گانه اتخاذ شد و دولت خدوم برای کنترل قیمت ها و عدم فشار به مردم مصلحت جامعه را در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: منویات رهبری و تلاش های دولت خدمتگزار در آینده نزدیک می تواند زمینه ساز خروج و کاهش مشکلات اقتصادی جامعه شود.

حجت الاسلام محمدی راد اضافه کرد: تحرکات و فتنه اخیر عبرتی برای احاد جامعه است که فریب توطئه های دشمنان و اتاق های فکر آنان را به بهانه های واهی اقتصادی نخورند.

وی در پایان از مسئولان کشوری و نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیج که زمینه ساز فروکش کردن و خاموش شدن آتش آشوب های اخیر شدند از طرف مردم تشکر و تقدیر کرد.

به گزارش ایرنا، در این راهپمیایی اعتراضی، آحاد مردم مراغه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق و فتنه گر، اغتشاش های اخیر را محکوم کردند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =