۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۲
کد خبرنگار: 1022
کد خبر: 83564654
۰ نفر

برچسب‌ها

فرمانده سپاه گلستان: بسیج فراملی است

گرگان - ایرنا - فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت که بسیج مستضعفین یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که در پنجم آذر سال ۱۳۵۷ تاسیس شد، فقط متعلق به ایران نبوده بلکه تمام نیروهای جبهه انقلاب را برای مقابله با دشمنان مشترک در برگرفته است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی جمع نمازگزاران جمعه گرگان اظهار داشت: کسانی که از تفکر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با تاسیس و تقویت بسیج مستضعفین در برابر دشمنان خود پیروی کنند به طور قطع صاحب عزت خواهند شد.

وی گفت: بسیج صرفا یک مرکز نظامی نبوده بلکه جریان، فکر، ایده، آرمان و انقلاب است و در وجود هرشخصی نهادینه باشد، آن شخص بسیجی به تمام معنی است.

وی اضافه کرد: بسیج سیاسی کار، حزبی و گروهی نیست اما در چارچوب انقلاب، سیاسی، جریان شناسی و دشمن شناسی حرکت می کند تا اهدافش را در چارچوب انقلاب پیاده کند.

فرمانده سپاه نینوا گلستان بیان کرد: امروز دستاوردهای تشکیل بسیج مستضعفین برکسی پوشیده نبوده و اهدافش جانفشانی برای ملت و تلاش برای پایداری انقلاب بوده که نمونه بازر اثربخشی این نهاد مردمی در جنگ تحمیلی به عنوان الگو ثبت شده است.

معروفی به آشوب‌های اخیر در برخی شهرهای کشور اشاره کرد و گفت: از مردم به جهت هوشیاری در جهت جداکردن خود از صف اغتشاش گران و اشرار به عنوان سرباز انقلاب قدردانی می کنم.

وی اضافه کرد: مرم مشکل معیشتی دارند ولی امنیت پایدار در کشورشان را دوست دارند و در حادثه اخیر هم با هوشیاری دست رد به خواسته دشمنان و اشرار زدند و این اقدام نشان دهنده بزرگی مردم است که این خوبی را در گلستان هم شاهد بودیم.

وی با یادآوری اینکه امنیت خط قرمز نظام است، گفت: بسیج و نیروهای مسلح برای امنیت مردم جان خود را هم فدا می کنند.

وی بر کنترل بازار تاکید کرد و افزود: اگر سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان برای بازرسی و کنترل بازار مشکل نیرو دارد، سپاه و بسیج استان آمادگی تامین آن را دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =