خطیب جمعه گرگان بر هوشیاری مردم برابر توطئه دشمنان تاکید کرد

گرگان - ایرنا - خطیب جمعه گرگان با محکوم کردن اغتشاشات اخیر در برخی از شهرهای کشور به بهانه سهمیه‌بندی بنزین گفت: کسانی که آشوب به پا می‌کنند، مورد حمایت دشمنان نظام بوده و مردم باید هوشیاری خود را در خنثی‌سازی توطئه آن‌ها همچون گذشته حفظ کنند.

حجت الاسلام قربانعلی برقرار در خطبه های نماز جمعه امروز گرگان اظهار داشت: هدف آشوب گران ایجاد اضطراب، تردید و تفرقه در میان مردم و بدبین کردن آن ها نسبت به مسوولان و نظام است.

وی همچنین از دولت خواست بیش از گذشته برای فراهم کردن رفاه مردم و  بر طرف شدن نگرانی آن ها اقدام کنند.

خطیب جمعه گرگان همچنین با اشاره به فرارسیدن پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت: عملکرد این نهاد مردمی در بخش های مختلف به خصوص مقابله با توطئه دشمنان نظام نمایان است.

وی همچنین یاد و خاطره شهدای پنجم آذر گرگان را گرامی داشت.

اهالی گرگان در پنجم آذر سال ۵۷ در دفاع از قیام مردم مشهد و محکومیت حمله ماموران رژیم شاه به حرم مطهر امام رضا (ع) که در ۲۹ آبان همان سال رخ داد؛ با لبیک به ندای امام خمینی (ره) به خیابان آمده و حماسه ای ماندگار از خود به جا گذاشتند.

در این حادثه حسین امیرلطیفی، صدیقه پروانه، سیداسماعیل حسینی، عباس خالداران، احمد سبطی، حجت الله عباسی، ابوالقاسم (جعفر) علاء الدین، نرگس قصابان، حسین محبی راد، حسین مقصودلو، سید نظام الدین نبوی، حسینعلی نصیری، فرامرز ویزواری و ابوالحسن هادی به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =