بیداری مردم و بسیج، آشوب‌های اخیر را سرکوب کرد

اصفهان - ایرنا - امام جمعه نایین گفت: بیداری مردم و بسیج آشوب‌ها را سرکوب کرد و مردم در بسیاری از شهرها با حضور و راهپیمایی میلیونی خود آن را محکوم کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید علی سجادی در خطبه های نماز جمعه این هفته از مردم نایین دعوت کرد تا در راهپیمایی روز شنبه برای محکومیت آشوب های اخیر و حمایت از رهبر معظم انقلاب شرکت کنند.

وی با تاکید بر اینکه آشوب های اخیر خطرناکتر از فتنه 88 بود، اظهار داشت: اما مردم ایران به بیانیه گام دوم انقلاب رهبری مبنی بر اینکه بدون خیانت به آرمان های انقلاب در صحنه عمل هستند جامه عمل پوشاندند.

امام جمعه نایین با بیان اینکه دشمن از موقعیت اعتراض اقتصادی مردم با ایجاد آشوب و طرح براندازی نظام سوء استفاده کرد، گفت: فتنه اخیر دشمن به دنبال استفاده از خشونت بود و تعداد کسانی که در این فتنه به خیابان ها آمدند کم بود.

وی، خط مردم از آشوبگران را جدا دانست و اضافه کرد: مردم ایران هرگز به دنبال کشته سازی و ایجاد رعب و وحشت، نا آرامی و اختلال در امنیت عمومی و آسیب زدن به اماکن عمومی و خصوصی نیستند بلکه این اقدام از فتنه گران غرب زده و نیروهای نفوذی در کشور سر می زند.

امام جمعه نایین از مسئولان خواست مبارزه با گرانی ها و فساد مالی تداوم داشته باشد و به این چند روز اکتفا نشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =