اغتشاش‌های اخیر، قلب رهبری را جریحه دار کرد

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به برخی تجمعات غیرقانونی در شهرهای مختلف کشور گفت: حوادث تلخ و اغتشاش‌های اخیر قلب رهبری، مسئولان و ملت ایران را جریحه دار کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: این جریان ها علاوه بر خسارت های اقتصادی، آسیب های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بسیاری به بهانه افزایش قیمت بنزین بر کشور وارد ساخت.
وی ادامه داد: طرح های کلان توسط مسئولان ارشد نظام اسلامی، کارشناسی شده بوده و در آن مصلحت عمومی مقدم بر مصالح و منافع فردی است.
خطیب جمعه مراغه افزود: با وجود اینکه آحاد مردم حق اعتراض و اظهار نظر دارند اما سوء استفاده از آن و ایجاد آشوب و اغتشاش هرگز پذیرفتنی و عاقلانه نیست.
حجت الاسلام حمید محمدی راد افزود: وارد آمدن آسیب به بیت المال، اموال عمومی و امنیت آفرینان می توانند زمینه ساز خسارات کلان به کشور شود.
وی با اشاره به سالروز تاسیس بسیج ادامه داد: این نهاد مقدس و انقلابی منشاء خدمات بسیاری بوده و کشور را از بحران ها نجات داده است.
وی اضافه کرد: بسیج در عرصه های مختلفی چون ریشه کنی فلج اطفال تا محرومیت زدایی و حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی گام های موثر و تعیین کننده ای برداشته است.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =