هوشیاری مردم عامل ناامیدی دشمن در همه عرصه‌هاست

ارومیه - ایرنا - نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه با بیان اینکه دشمنان به طور آشکار از هرگونه اقدام هنجارشکنانه در کشور حمایت می‌کنند، گفت: هوشیاری مردم مهمترین عامل ناامیدی دشمن در همه عرصه‌ها به‌ویژه حوادث اخیر بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های این هفته نمازجمعه ارومیه افزود: همه تلاش دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، برهم زدن امنیت در ایران است ولی مردم باید با هوشیاری بیشتر، در مقابل این اقدامات هنجارشکنانه ایستادگی کنند.

وی اضافه کرد: حضور در راهپیمایی علیه اغتشاش گران و حمایت از اقتدار و امنیت ملی در برهه کنونی یک ضرورت است و باید نشان دهیم که خط مردم از هواداران دشمنان نظام اسلامی جدا بوده است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به حمایت های الهی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بیان کرد: طبق آیات قرآن کریم و روایات صادره از ائمه معصومین (ع)، خداترسی از عوامل پیروزی است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار کرد: البته مسئولان نیز باید با همه توان در راستای توسعه رفاه عمومی و بهبود وضعیت معیشتی مردم تلاش کنند.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی همچنین با گرامیداشت سالگرد تاسیس بسیج با فرمان امام راحل ادامه داد: در ۴۰ سال گذشته این شجره طیبه همواره در مسیر رشد و پویایی حرکت کرده است.

وی گفت: در این مدت همواره اثرگذاری بسیج در عرصه های ملی و بین المللی مشهود بوده و عظمت آن هر روز بیشتر شده است.

وی افزود: ایستادگی در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش برای اعتلای روزافزون کشور ازجمله مهمترین راهبردهای بسیج بوده که به خوبی به انجام رسیده است.

در نمازجمعه این هفته ارومیه با وجود سرمای شدید هوا، هزاران نفر از مردم نمازگزار ارومیه ای حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =