بسیج مشت آهنین و انقلابی و یار و یاور مردم و رهبری است

زاهدان - ایرنا - فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بسیج مشت آهنین و انقلابی ملت ایران است که در تمام زمینه‌ها به یاری مردم و نظام می‌شتابد و جان فدای رهبری و انقلاب است.

سردار امان‌الله گشتاسبی روز جمعه در جمع نمازگزاران مصلی قدس زاهدان اظهار داشت: یکی از مهمترین دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی تشکیل نیرویی گسترده و مردمی به نام بسیج است.

وی افزود: بسیج امروزه در تمام زمینه‌ها چه بلاهای طبیعی و چه اغتشاشات اخیر لبیک گوی رهبری بوده و به داد مردم می رسد.

جانشین قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور با تبریک فرارسیدن هفته بسیج ادامه داد: بسیج یکی از شاهکارهای مهم امام راحل برای حفظ انقلاب اسلامیست که به خوبی توانسته در تمام زمینه ها پیروز و موفق باشد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تفکر و تکریم بسیج رمز موفقیت نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود.

سردار گشتاسبی اظهار داشت: بسیج از آحاد ملت و مردم تشکیل شده است و هر آنکس که دلش برای این نظام و ملت می سوزد باید تلاش کند تا فرهنگ بسیجی بر نظام و کشور حاکم شود.

وی بیان کرد: خدمت به مردم و تبعیت از رهبری رمز موفقیت بسیج است.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: بسیج در طول عمر پربرکت انقلاب همواره مقتدرانه و آماده در تمام زمینه‌ها حضور داشته و نقش آفرینی کرده است.

وی اظهار داشت: بسیج متعلق به گروه و جناح خاصی نیست بلکه هر فرد انقلابی، تلاش گر و ولایت مدار یک بسیجی به حساب می آید.

سردار گشتاسبی با اشاره به برنامه های هفته بسیج در سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۱۳۹ عنوان برنامه در ۲۰ موضوع مهم برای اجرا در هفته بسیج در این استان تدارک دیده شده است.

به گزارش ایرنا، ۲۹ آبان تا پنجم آذر به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =