امام جمعه آستارا: مردم با تبعیت از رهبری پشتیبان انقلاب هستند

آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: مردم با جداسازی صف خود از اغتشاشگران در اعتراضات به اصلاح قیمت بنزین، تبعیت از رهبری معظم و پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی را نشان دادند.

حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه در مصلای آستارا اظهار کرد: دفاع مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا در اصلاح نرخ بنزین، نشانگر ضرورت دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی و امنیت بود و معادلات مذبوحانه استکبار را بر هم زد.

وی بیان کرد: دشمنان با اقدامات فتنه گرانه و وادار کردن نظام به تسلیم و عقبگرد از افزایش قیمت بنزین، قصد تحت شعاع قرار دادن حمایت ایران از جبهه مقاومت و طرح مطالبات بعدی نظیر ترویج بی حجابی و تایید صلاحیت افراد مورد نظر خود در انتخابات را داشتند.

وی ادامه داد: مردم با حضور حماسی در استان های مختلف، بساط آشوبگران را برچیده و در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادند و در گام دوم انقلاب نیز این مسیر با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

امام جمعه آستارا تاکید کرد: نظارت بر قیمت کالاهای مختلف در بازار باید با جدیت ادامه پیدا کند و جریمه های متخلفان اقتصادی بازدارنده باشد.

حافظ نیا با تبریک هفته بسیج، گفت: حضور بسیجیان در عرصه های مختلف سازندگی، علمی و جهادی قابل تقدیر است و جبهه مقاومت در منطقه، با تاسی از تفکر بسیج شکل گرفته است.

سرهنگ جهانبخش آرمان فرمانده سپاه ناحیه آستارا نیز بین نماز ظهر و عصر به مناسبت هفته بسیج، گفت: اخلاص، روحیه جهادی و مردمی بودن از شاخص های نیروهای بسیجی است و دشمنان از روحیه بسیجی ملت ایران می هراسند.

نمازگزاران جمعه آستارا در محکومیت اغتشاشات اخیر، از رو به روی مصلی تا چهارراه حکیم نظامی با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل راهپیمایی کردند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =