دشمن از شکست طرح ناامن کردن کشور عصبانی شده‌است

قم-ایرنا- فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) گفت: دشمنان از شکست اهداف خود بعد از حوادث اصلاح قیمت سوخت به شدت عصبانی هستند، آنها تصور نمی‌کردند مردم با حضور خود فتنه ناامن کردن کشور را خنثی کنند.

سردار سید محمد تقی شاهچراغی درسخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه قم درمصلای قدس بیان داشت: بعد از اصلاح قیمت سوخت، مشکلی دراستان قم با بصیرت و هوشیاری مردم و نهادهای انتظامی به وجود نیامد، به بهانه گرانی بنزین نباید امنیت و اموال عمومی به خطر بیفتد.
وی گفت: ترکیب بسیاری از آشوبگران دستگیر شده درحواث اخیر کشور افرادی مانند سارقان، افراد مشهور به فسق و فجور و مرتبط با سرویس های اطلاعاتی غرب تشکیل داده بودند.
شاهچراغی گفت: نقش جریان منافقان درحوادث اخیر کشور بسیار پررنگ و نمایان بوده‌است، مردم قم نسبت به تحریک جوانان توسط دشمنان در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هوشیار باشند.
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) تاکید کرد: انتظار از مسئولان بعد ازاصلاح قیمت سوخت، بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی، افزایش نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش بی ضابطه کالا و خدمات است.
وی با اشاره به حوادث اخیر دراصلاح قیمت بنزین بیان داشت: مردم به نوع شیوه و اجرای این سیاست انتقاد داشته و مطالبه آنها نیز به حق است، مسئولان باید نسبت به تصمیم‌گیری‌های خود پاسخگو باشند.
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) اضافه کرد: اغتشاشگران و پشت صحنه‌های آنها ، مطالبات عمومی مردم را منحرف و کم رنگ کردند.
وی ادامه داد: راهپیمایی دفاع از امنیت و اقتداری که پنجشنبه گذشته در این استان برپا شد گوشه‌ای ازبصیرت مردم قم بود.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد ناآرامی درقم به عنوان خاستگاه انقلاب همواره از سیاست‌ها و برنامه‌ریزی‌های همیشگی دشمنان انقلاب است.
شاهچراغی گفت:‌مواضع به موقع مقام معظم رهبری در رابطه با اصلاح قیمت سوخت و تفکیک صف مردم با اغتشاشگران مانع از سوء استفاده بیشتر دشمنان انقلاب مانند منافقین و سلطنت‌طلبان شد.
وی یادآور شد: آسیب زدن به مراکز عمومی مانند حوزه‌های علمیه، فروشگاه‌ها، بانک‌ها و مراکز درمانی اقداماتی است که فقط از جانب دشمنان می‌تواند انجام شود.
فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) تصریح کرد: منافقان و گروهک‌های معاند با مدیریت و نفوذ در برخی از شهرهای سبب تخریب‌های گسترده و ضربه زدن به اموال عمومی شدند.
وی گفت:‌سعودی‌ها در فضاسازی حوادث اخیر نقش اساسی داشتند، نقش اسرائیل و آمریکا نیز در این حوادث کاملا نمایان و مشخص است.
شاهچراغی گفت: مردم از شکل و نحوه اجرای طرح افزایش و سهمیه بندی بنزین گله مند هستند و باید مسئولان نسبت به روشنگری و آگاهی بخشی در این رابطه اقدام کنند.
وی ابراز کرد: درهر عرصه ای که نیاز انقلاب و مردم باشد، سازمان بسیج وارد عمل شده و حضور موثری خواهد داشت.
وی  گفت:‌بسیج نهادی است که هرگاه کشور دچار مشکلی در عرصه سیل، زلزله و دیگر مسائل پیش آمده با حضور پررنگ خود اقدامات ارزشمندی از خود برجای گذاشته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =