حمایت رهبری از اصلاح قیمت بنزین موجب آرامش در کشور شد

اصفهان- ایرنا- امام جمعه تیران و کرون گفت: رهبر معظم انقلاب با حمایت از اصلاح قیمت بنزین علاوه بر کمک به مسئولان، موجب آرامش و جلوگیری از اختلاف در کشور شده است.

حجت‌الاسلام حسین رشیدیان در خطبه‌های نمازجمعه این هفته تیران افزود: برخی از نمایندگان مجلس و مسئولان در رده‌های مختلف مخالف افزایش قیمت بنزین بودند و اگر حمایت رهبری نبود درگیری و اختلاف بین آن‌ها با دولت ایجاد و دشمن از این فرصت برای اهداف خود استفاده می‌کرد.

وی به حضور پرشکوه مردم در حمایت از نظام و ایستادگی در برابر اغتشاشگران را موجب افزایش امنیت کشور بیان‌ کرد و گفت: اعترضات مردمی متفاوت از آشوب و تخریب است و مردم صف خود را از این افراد اغتشاشگر جدا کردند و امنیت کشور را مورد حمایت قرار دادند.

رشیدیان همچنین به روز بسیج اشاره‌ کرد و گفت: نیروهای بسیجی بدون هیچ انتظاری برای خدمت به کشور همواره در میدان هستند و در این اغتشاش ها نیز نقش خود را در تامین امنیت و جلوگیری از تخریب های عمومی ایفا کردند.

وی به سالروز تشکیل نیروی دریایی اشاره‌ و اضافه کرد: نیروهای نظامی و امنیتی کشور در حال توسعه زیرساخت‌ها و امکانات نظامی خود هستند و همواره برای تامین امنیت در تمامی مرزها فعالیت‌های جدیدی دارند که در زمان حاضر رزمایش پدافند هوایی ارتش در حال انجام است.

پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی مردم تیران و کرون در محکومیت آشوبگران برگزار شد و اقشار مردم با سردادن شعار مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسراییل و مرگ بر منافق  انزجار خود را از آشوبگران و اغتشاشگران اعلام کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =