۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۲
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83564567
۲ نفر

برچسب‌ها

برنده ۷۱ ساله بخت‌آزمایی، باشگاه اسکاتلندی را خرید

تهران- ایرنا- برنده بخت‌آزمایی موسوم به «یورو میلیونز» با پولی که به دست آورد، باشگاه مورد علاقه‌اش را در لیگ اسکاتلند به نام «پاتریک تیستل» خریداری کرد و از تمایل خود برای سپردن مالکیت باشگاه در سال ۲۰۲۰ به هواداران این تیم خبر داد.

«کالین وِیر»، عمده سهام باشگاه و همچنین ورزشگاه اختصاصی آن را خریداری کرد اما قصد دارد زمین خریداری شده را به باشگاه بازگرداند.

برنده ۷۱ ساله اسکاتلندی علاوه بر این، ۵۵ درصد از سهام خریداری شده را به کانون هواداران  باشگاه واگذار خواهد کرد تا بنا به صلاحدید آنان این باشگاه اداره شود.

این فرد که در سال ۲۰۱۱ برنده این بخت‌آزمایی شده است، علاوه بر این، ۲.۵ میلیون پوند از جایزه ۱۶۱ میلیون پوندی خود را در باشگاه گلاسکو رنجرز هزینه کرده است.

هیات مدیره موقتی متشکل از تعدادی از تاجران باتجربه و تنی چند از هواداران باشگاه به عنوان نمایندگان هواداران، تشکیل و مدیریت تیم را عهده‌دار خواهند شد.

برنده خوش شانس بخت آزمایی در ادامه بیانیه‌ای که در این خصوص منتشر کرده است، مدعی شد که اعلامیه‌های بعدی را در خصوص برنامه‌های خود در راستای سرمایه گذاری در آکادمی باشگاه تیستل منتشر خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =