فرمانده سپاه همدان: نظارت بر قیمت‌ها خواسته مردم است

همدان- ایرنا- فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: مسئولان اجرایی باید مراقب گرانی باشند چراکه نظارت و کنترل قیمت‌ها خواست مردم است.

سردار مظاهر مجیدی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز همدان افزود: منویات رهبر معظم انقلاب نیز تاکید بر این دغدغه مردمی داشت که باید مورد توجه جدی همه مسئولان قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه با فرهنگ جهادی می‌توان مسایل اقتصادی کشور را کنترل کرد، گفت: نهادنیه کردن فرهنگ بسیجی مشکلات را برطرف می‌کند.

سردار مجیدی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج ظرفیت مردمی و انقلابی است که در طول دفاع مقدس خط مقدم جانفشانی کشورمان بودند.

وی اضافه کرد: ایجاد ساختار بسیج و سپاه باعث شد تا دشمنان نتواند با طرح های خود انقلاب را مهار کنند و مردم و جوانانی که در پیروی انقلاب نقش داشتند، در سازمان سپاه و بسیج شکل گرفتند.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: نیروهای بسیجی در طول ۴۰ سال گذشته جانانه به رسالت خود در قبال آرمان های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداشته اند و اکنون نیز بسیجیان سرباز ولایت در اجرای ماموریت های مهم اجرایی کشور هستند.

وی شهادت ۹۲ هزار بسیجی در طول انقلاب اسلامی را نشان از آماده بودن بسیج در دفاع جانانه در تمامی عرصه ها عنوان کرد و گفت: در این ۴۰ سال گذشته بسیج در جهادسازندگی، علم و فناوری و خودکفایی دستاوردهای موفق را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی به ارمغان آورده است.

سردار مجیدی اجرای بیش از یک هزار طرح محرومیت زدایی توسط نیروی مقاومت بسیج همدان در سال جاری را دستاوردی بزرگ دانست و گفت: در ایجاد زیرساخت ها اقدام های ارزنده توسط بسیج استان انجام گرفته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =