۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۸
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 83564560
۰ نفر

برچسب‌ها

مردم خرمشهر علیه آشوبگران راهپیمایی کردند

آبادان - ایرنا - مردم و نمازگزاران ولایتمدار خرمشهری روز جمعه در محکوم کردن اغتشاش‌های اخیر از مقابل مسجد جامع این شهر تا میدان مطهری راهپیمایی کردند.

به گزارش ایرنا نمازگزاران خرمشهری با برپایی راهپیمایی ضمن حمایت از اقتدار و امنیت کشور، انزجار خود را نسبت به دشمنان ایران اسلامی اعلام کردند.

راهپیمایان با شعار "مرگ بر آمریکا"، " مرگ بر ضد ولایت فقیه"، "رهبر اگر فرمان دهد جان نثارش می کنیم"، " ای رهبر آزاد آماده ایم آماده" ، " این همه لشکر آمده به عشق رهبر آماده" ، "شعار هر مسلمان مرگ بر آمریکا" خشم و انزجار خود را نسبت به عوامل آشوب و ناامنی در کشور ابراز داشتند.

نمازگزاران خرمشهر با در دست داشتن دست‌نوشته هایی هرگونه هنجارشکنی به بهانه اصلاح قیمت بنزین را نادرست دانسته و مخالفت خود را با هر گونه اغتشاش و نا امنی ابراز داشتند.

امام جمعه خرمشهر نیز در سخنانی بیانات مقام معظم رهبری در این رابطه را بسیار مهم دانست و گفت: ایشان فرمودند "بنده در این قضیه سررشته ای ندارم کارشناسان مختلف نظر دادند و اگر سران سه قوه به پشتیبانی کار کارشناسی تصمیم گرفتند من از آنها حمایت می کنم" .

حجت الاسلام محمدجواد عادل پور افزود: اگر مقام معظم رهبری با اجرای این طرح مخالفت می کردند بهانه به دست برخی افراد داده می شد و کشور دچار چالش های سختر می شد. ضمن اینکه سکوت رهبری نیز به مصلحت کشور نبود و یک ۲ قطبی به معنای واقعی در کشور رخ می داد .

حجت الاسلام عادل پور اقدام مقام معظم رهبری را راهبردی دانست و گفت: اقدام مقام معظم رهبری درحمایت از اجرای این طرح دارای ساختار قانونی و در راستای صیانت از نظام و انقلاب اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =