۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۲
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83564559
۱ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه فردیس: ملت ایران پشت رهبری و نظام ایستاده است

کرج - ایرنا - امام جمعه فردیس گفت: دشمنان بدانند که با این آسیب ها و حوادث این ملت پشت رهبری و نظام اسلامی ایستاده است.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های این هفته نماز جمعه فردیس با بیان اینکه افزایش قیمت بنزین شرایطی برای کشور به وجود آورد ، اظهار داشت: شرایط کشور با  وجود تحریم ها و فشارهای بیرونی و برخی سوء مدیریت داخلی برای مردم سخت تر شده است.

خطیب نماز جمعه فردیس گفت: مردم باید به این اقدام سران قوای کشور که برای مصلحت نظام انجام می دهند خوش بین باشند و مسئولان هم باید مراقبت کند تا مبادا فشاری که به مردم در مسئله سوخت وارد می شود به جاهای دیگر کشیده شود و گرانی های بیشتری را دامن بزند این مسئله باید مدیریت شود تا کار پیش برود.

ایمانی افزود: قطعا مردم با بصیرت و فهیم تر از این هستند و صف خود را از این اغتشاشگران و ارازل و اشرار میکنند.

وی با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر نیروهای انتظامی ، بسیج و سپاه فداکاری کردند ، خاطرنشان کرد: بعضی از حوزه های بسیج توسط آشوبگران محاصره شد و حتی اسلحه و امکاناتی از خود نداشتند تا از خود دفاع کنند.

وی با بیان اینکه دست نیروی انتظامی ، بسیجیان ، سپاه و نیروهای ویژه از استان های مختلف برای کمک به فردیس آمدند می بوسم ، گفت:  این وضعیت را سر و سامان دادند و اگر وارد میدان نمی شدند آشوبگران خسارت های زیادی وارد می کردند.

وی  افزود: انتظار و توقعی که داریم از تصمیم گیران مسایل کلان امنیتی و انتظامی کشور است که برنامه ریزی  و هوشیاری بیش از این باشند.

امام جمعه فردیس از استاندار البرز و فرماندار فردیس خواست به عده ای که در این حادثه آسیب دیدند همچون کارگاه تولیدی و بازار تلفن همراه در فردیس کمک کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =