۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۵۸
کد خبرنگار: 1188
کد خبر: 83564552
۰ نفر

برچسب‌ها

مسئولان صادقانه با ملت سخن بگویند

خمین - ایرنا - امام جمعه خمین گفت: مسئولان در هر رده و جایگاهی درباره علت گرانی بنزین با ملت صادقانه سخن بگویند و پاسخ سوالات مردم را درباره این موضوع مهم بدهند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید«علی حسینی پور» در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه خمین افزود: رسانه‌های جمعی و مسئولان باید با مردم ارتباط شفاف داشته باشند و گفتمان منطقی را تقویت کنند.
وی ادامه داد: در شرایط جنگ اقتصادی مسئولان ارشد نظام شورای هماهنگی اقتصادی که شامل ۱۷ نفر از اعضای دولت، نمایندگان مجلس و قوه قضائیه است تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفتند و نیاز است همراهی در این راستا تقویت شود.
وی افزود: راه افرادی که اعتراض دارند از فتنه‌گران جداست و نباید شرایطی ایجاد شود تا عده‌ای اغتشاشگر بتوانند سوء استفاده کنند.
امام جمعه خمین ادامه داد: مقام معظم رهبری همواره دلسوزانه در امور وارد شده‌اند و در خصوص اصلاح قیمت بنزین نیز عنوان کرد این تصمیم در بین سران نظام گرفته شده و مردم باید با بصیرت مراقب باشند تا آشوبگران سوءاستفاده نکنند.
حجت‌الاسلام حسینی ادامه داد: حل مشکلات کشور به مسئولان با روحیه بسیجی و نیروهایی نیاز دارد که در سایه سختکوشی و تعهد و جسارت بتوانند از وضعیت دشوار عبور کنند.
خمین در جنوب استان مرکزی قرار دارد و نماز جمعه در شهرهای قورچی باشی و خمین این شهرستان برگزار می‌شود.
 
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =