۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 1245
کد خبر: 83564550
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

خروش ایران در حمایت از جمهوری اسلامی

استان‌ها – ایرنا - شهرهای مختلف ایران اسلامی همچنان صحنه حضور گسترده و خودجوش مردمی است که آمده‌اند خشونت و خرابکاری اوباش و اغتشاشگرانی را که با حمایت و همراهی دشمنان نظام اموال عمومی حتی مراکز فرهنگی و دینی را تخریب کردند، محکوم کنند.

امروز نیز همچون سه روز گذشته مردم ولایتمدار کشور با برگزاری راهپیمایی گسترده و پرشور در خیابان ها  بار دیگر با حمایت از ولی فقیه و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران اقدام آشوبگران و اخلالگران نظم و امنیت و آرامش جامعه را محکوم کردند.

مردم شهرهای مختلف از جمله ایلام، آبادان، بروجرد، مشهد، ماهشهر، شهرری، دامغان، اسلام‌آباد غرب، شوش، شادگان، مراغه، خرمشهر، ملایر، بانه، پیشوا و دماوند امروز جمعه هم مانند روز گذشته با برگزاری راهپیمایی خودجوش و سردادن شعارهای «مرگ بر امریکا و مرگ بر فتنه گر» صف خود را از آشوبگران جدا کردند و پاسخ کوبنده ای به اغتشاشگران و اوباش دادند.

آبادان/مردم ولایتمدار آبادان روز جمعه با برپایی راهپیمایی ضمن حمایت از اقتدار و امنیت کشور، انزجار خود را از استکبار و دشمنان کشور و اسلام اعلام کردند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه آبادان در این راهپیمایی باشکوه ضمن اعلام حمایت از بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و برائت از اقدام‌های آشوبگران و اغتشاشگران، حماسه‌ای دیگر در این شهر خلق کردند.

بروجرد/ راهپیمایی میثاق با ولایت در محکومیت اغتشاشات اخیر، روز جمعه با حضور گسترده مردم و مسوولان در بروجرد برگزار شد.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی که متشکل از گروه‌های مختلف مردم و مسوولان محلی بودند با سر دادن شعارهای مختلف بار دیگر با ولایت تجدید میثاق بستند و خشم و انزجار خود را از اقدام‌های اغتشاشگران اعلام کردند.

مشهد/ زنان و مردان دیار خورشید نیز بار دیگر با حضور پرشور در راهپیمایی ضد استکباری علیه اقدام‌ ضد انقلاب، ضمن تجدید پیمان با ولایت و رهبری، وقایع و ناامنی‌های اخیر توسط عناصر اغتشاشگر و آشوبگر را محکوم کردند.

امروز نیز در حرکتی هماهنگ و ضداستکباری، راهپیمایی در شهرهای مختلف کشور برپا شد و مشهدی‌ها نیز همصدا با دیگر مردم کشور حوادث شوم و تحرک‌های اخیر را محکوم کردند.

شهرری/ مسوولان و مردم ولایی ری هم امروز بعد از نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی پرشوری بار دیگر انزجار خود را از اخلالگران نظم، امنیت و آسایش عمومی اعلام کردند.

مردم ولایتمدار و مومن ری در راهپیمایی حمایت از ولایت که از میدان عبدالعظیم(ع) این شهر آغاز شد با سر دادن شعارهای «الله اکبر خامنه ای رهبر»، «مرگ بر فتنه گر» نشان دادند همواره در صف انقلاب و گوش به فرمان رهبری هستند.

اسلام آبادغرب/ مردم ولایت مدار اسلام‌آبادغرب دیار عملیات غرورآفرین مرصاد در دوران دفاع مقدس روز جمعه و پیش از نماز جمعه در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از اقتدار و امنیت کشور راهپیمایی کردند.

آیین راهپیمایی ساعت ۱۱ پیش از ظهر امروز جمعه اول آذر با حضور گسترده مردم و مسوولان از میدان امام(ره) به طرف مصلی نماز جمعه انجام شد.

ماهشهر/ شهروندان ماهشهری در استان خون رنگ خوزستان با حضور پرشور در راهپیمایی و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی، حرکت‌های هنجارشکنان، آشوبگران و مخلان نظم عمومی در این شهرستان را محکوم کردند.

ماهشهری‌ها از مسجد شهدا تا مصلی جمعه این شهر با شعارهای مرگ بر استکبار، مرگ بر منافق، مرگ بر آمریکا حرکات اخیر اغتشاشگران در کشور را محکوم و خواستار برخورد دستگاه‌های مسوول با این افراد شدند.

دامغان/ مردم ولایت‌مدار و انقلابی دامغان نیز پس از اقامه نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی خودجوش با عنوان حمایت از اقتدار و امنیت کشور، اقدام چند روز اخیر اغتشاشگران در سراسر کشور را محکوم کردند.

مردم دامغان در این راهپیمایی با پیمودن مسیر مصلی امام خمینی (ره) تا میدان امام خمینی (ره)، انزجار خود را از اقدام‌های اغتشاشگران اعلام کردند.

دماوند/ مردم شهرستان دماوند هم امروز بعد از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و تجمع در حمایت از امنیت و اقتدار کشور، حرکت آشوبگرانه عده‌ای اغتشاشگر را محکوم کردند.

این راهپیمایی باشکوه از مصلی نماز جمعه تا میدان امام خمینی (ره) با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی برگزار شد.

پیشوا/ مردم پیشوا در استان تهران با شرکت در راهپیمایی لبیک به رهبری، رفتار اغتشاشگران و فتنه گران در آسیب وارد کردن به اموال عمومی و ایجاد ناآرامی در کشور را محکوم کردند.

مردم شهیدپرور این شهرستان پس از اقامه نماز جمعه، با اجتماع در گلزار شهدای صحن مطهر امامزاده جعفر(ع)، به خیابان‌های شهر پیشوا آمده و انزجار خود را از اقدام‌های اغتشاشگران و فتنه‌گران ابراز کردند.

بانه/ مردم مرزدار و شهیدپرور شهرستان بانه روز جمعه با حضور خودجوش در راهپیمایی گسترده ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های نظام اسلامی، اقدامات اخیر اغتشاشگران در سراسر کشور و تخریب اموال عمومی و ایجاد نا امنی را به شدت محکوم کردند.

مرزداران بانه‌ای پس از اقامه نماز با حضور در راهپیمایی پرشور و گسترده خودجوش، اعلام کردند اعتراض حق طبیعی هر جامعه ای است ولی براساس و در چارچوب  قانون، ولی قانون شکنی و بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسیب زدن به اموال عمومی با خواسته مردم در تضاد است و تایید نمی‌شود.

شادگان/ شهر شادگان روز جمعه شاهد راهپیمایی مردم ولایتمداری بود که با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، امنیت و آرامش در کشور را مطالبه کردند.

مردم شادگان پس از اقامه نماز جمعه به خیابان‌ها آمدند تا بار دیگر ضمن اعلام وفاداری خود به انقلاب و نظام، مسیرشان را از ایادی و اوباش اجاره‌ای جبهه استکبار و دشمنان دیرین و قسم خورده ایران جدا کنند.

شوش/ مردم شهیدپرور شهرستان شوش نیز روز جمعه با برگزاری راهپیمایی هرگونه اغتشاش و آشوب در کشور از سوی عوامل استکبار را محکوم کردند.

گروه‌های مختلف مردم شوش از جمله عشایر،بازاریان، دانش آموزان ودانشجویان ،روحانیون ،فرهنگیان  و ورزشکاران با سر دادن شعار بار دیگر با مقام عظمای ولایت تجدید میثاق کرده و خشم و انزجار خود را نسبت به اقدام‌ اغتشاشگران اعلام کردند.

مراغه/ آحاد مردم شهرستان مراغه در راهپیمایی خودجوش و مردمی با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر منافق و فتنه‌گر، اغتشاش‌های اخیر به بهانه افزایش قیمت بنزین که موجب وارد آمدن خسارات بسیاری به اموال عمومی شده بود را محکوم کردند.

ایلام/ مردم ایلام در همه شهرستان‌های استان امروز پس از نماز جمعه در محکومیت اقدامات آشوبگرانه اشرار و بدخواهان نظام راهپیمایی کردند.

این راهپیمایی با عنوان پیروی و حمایت از فرامین رهبری و امنیت و اقتدار کشور امروز در شهر ایلام بعد از نماز جمعه از محل مصلی شهر برگزار شد.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم، بسیجیان، مسوولان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و فرمانداران شهرستان‌های ۱۰ گانه ایلام حضور داشتند.

خرمشهر/ مردم و نمازگزاران ولایتمدار خرمشهری هم روز جمعه در محکوم کردن اغتشاش‌های اخیر از مقابل مسجد جامع این شهر تا میدان مطهری راهپیمایی کردند.

نمازگزاران خرمشهری در این آیین ضمن حمایت از اقتدار و امنیت کشور، انزجار خود را نسبت به دشمنان ایران اسلامی اعلام کردند.

ملایر/ مردم ولایت‌مدار ملایر نیز در راستای دفاع از امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی، حرکت‌های شوم آشوبگران و اغتشاشگران را در تخریب اموال عمومی محکوم کردند.

نمازگزاران ملایری پس از اقامه نماز جمعه با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل»، «خواب برگشت آمریکا به این کشور غیر قابل تعبیر است» و «رژیم صهیونیستی محکوم به زوال است» مسیر مسجد جامع تا میدان امام خمینی(ره) را پیمودند.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =