دستگاه قضایی آشوبگران و فتنه‌گران را به اشد مجازات برساند

قزوین - ایرنا - نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین با اشاره به وقایع اخیر که به دنبال اصلاح قیمت بنزین در شهرهای کشور اتفاق افتاد، گفت: این اغتشاش‌ها از طرف عده بسیار محدودی از اشرار با تحریک استکبار جهانی اتفاق افتاد و از دستگاه قضایی انتظار می‌رود آنها را به اشد مجازات محکوم کند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر قزوین افزود:اعتراض مسالمت‌آمیز به تصمیم‌های حکومت مشکلی ندارد اما آنکه اموال مردم را به آتش کشیده و فتنه برمی‌انگیزد و کشور را دچار آشوب می‌کند باید منتظر سخت‌ترین مجازات‌ها هم باشد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در حوادث اخیر مردم ایران همچون همیشه اهداف و منافع فتنه‌گران را خوب شناخته و با هوشمندی و درایت،  راهشان را از آنها جدا کردند.
امام جمعه قزوین ادامه داد: در همین راستا از همه مردم به ویژه بسیجیان، نیروی انتظامی مقتدر،  پاسداران و سایر عوامل برای مقاومت و مقابله با فتنه‌انگیزان تقدیر می‌شود.
وی با تبریک فرا رسیدن سالروز تاسیس بسیج در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) گفت: امام در حقیقت خودشان بسیجی بزرگی بودند که با فرمان تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی نیروهای شجاعی را برای کشور تدارک دیدند.
آیت الله عابدینی اظهار داشت: مدرک بسیج از بسیاری مدارک دیگر ارزش بالاتری دارد و بسیجی بودن فقط یک اسم نیست بلکه نیاز به ویژگی‌های دیگری دارد.
وی گفت:صداقت و راستی، صفای اخوت دینی، شجاعت و ایستادگی، فداکاری و از خودگذشتگی، احساس عزت در برابر مستکبران، استقامت در راه حق، خشم و نفرت نداشتن و امید به پیروزی از ویژگی‌های بسیجی است.
امام جمعه قزوین افزود: بسیجیان ما با شجاعت در مقابل همه دشمنان از شاه منحوس گرفته تا داعش و استکبار جهانی و اسرائیل با شجاعت ایستادگی کرده و همیشه به پیروزی خود امیدوار بودند.
وی با بیان اینکه راه دشمن‌شناسی را قرآن کریم به خوبی به ما نشان داده است، افزود: دشمنان شب و روز در حال نقشه کشیدن برای نابودی مومنان و مسلمانان‌ هستند و در این راه خسته هم نمی‌شوند.
امام جمعه قزوین افزود:اعتماد به دشمن ساده‌اندیشی و نتیجه آن خسران و زیان است که ما بارها آن را تجربه کرده‌ایم.
آیت الله عابدینی افزود: آن دشمنانی که به کتاب خود اعتقاد ندارند و آن را تحریف می‌کنند چطور می‌توانند به عهد و پیمان خود با ما پایبند باشند و همین یک راه درست برای شناخت دشمن است که همه باید به آن مجهز باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =