نظارت بر بازار و قیمت‌ها باید کامل اجرا شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به طرح سهمیه بندی بنزین و اصلاح قیمت این حامل انرژی گفت: طرح نظارت بر قیمت‌ها در بازار باید نسبت به گذشته تشدید شود.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرکرد در محل مصلای امام خمینی(ره) این شهر افزود: طرح اصلاح قیمت و سهمیه‌بندی بنزین تصمیم نظام بود که باید به این مساله توجه شود چرا که هر تصمیمی در نظارت گرفته می‌شود باید از سوی همه مورد اجرا و حمایت قرار گیرد.

به گفته وی، طرح اصلاح قیمت و سهمیه‌بندی بنزین نباید باعث افزایش قیمت‌ها شود و از سوی دیگر نباید معیشت و زندگی مردم را تحت تاثیر قرار دهد.

نکونام با قدردانی از حضور مردم در اعلام انزجار از آشوبگران فتنه اخیر، اظهار داشت: مردم چهارمحال و بختیاری بصیرت خود را اعلام انزجار از آشوبگران اعتراضات اخیر نشان دادند و بار دیگر با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: آشوبگران و فتنه‌گران با خط گرفتن از دشمن، راه خود را از مردم جدا کردند ولی مردم اجازه ندادند دشمن از این فضا به سود خود سوء استفاده کنند.

نکونام به فرارسیدن هفته بسیج اشاره کرد و گفت:بسیج شجره طبیه و یادگار امام راحل است و در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی نقش مهمی ایفا کرده است.

خطیب جمعه شهرکرد یادآور شد: بیانیه گام دوم به عنوان یک مورد توجه همه قرار گیرد و این بیانیه نقش راه انقلاب اسلامی در گام دوم است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =