مواضع هوشمندانه رهبری در جریان‌های اخیر اهداف پلید دشمن را خنثی کرد

تبریز - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: مواضع هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در جریان‌های اخیر پس از گرانی بنزین همانند گذشته توطئه‌ها و اهداف پلید دشمن را خنثی کرد.

حجت‌الاسلام حسن کاملی‌فر، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تبریز با بیان اینکه ظرفیت ولایت فقیه و رهبری از نعمت های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی است، افزود: هم اکنون رهبری با صلابت، شجاع، دشمن‌ شناس و بصیر در راس امور کشور قرار دارد که دشمنان را به خوبی می شناسند و آنان را به مردم نشان می دهند، نقشه آن ها را خنثی و تهدیدهایشان را به فرصت تبدیل می‌کنند.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه تحریم‌های اقتصادی منجر به نوعی بازدارندگی اقتصادی می شود، اظهار داشت: اگر نقشه ترسیمی رهبری برای تولید داخلی و اشتغال نقشه راه مسئولان قرار گیرد به طور قطع این بازدارندگی اقتصادی محقق می شود.

 مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج یادگار، میراث ارزشمند و محصول فکر، اندیشه بلند، دوراندیشی و آینده‌گری امام راحل است و شجره طیبه و مدرسه عشق شاهدانی است که پیروانش بر گلدسته‌های آن اذان شهادت و رشادت سرداده‌اند. 

حجت الاسلام کاملی فر، ادامه داد: هفته بسیج یادآور فرمان راهبردی امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین است زیرا هرچقدر از عمر آن می‌گذرد، اهمیت این فرمان بیشتر و آشکارتر بر ایران و کشورهای دنیا نمایان می‌شود.

وی یادآوری کرد: اکنون بسیج مظهر مشارکت مردمی، حمایت‌های مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و اولین قدم این نهاد مقدس در نظام مقدس جمهوری اسلامی همین انقلاب اسلامی است.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به الگوبرداری سایر ملت های ستمدیده دنیا از بسیج و انقلاب اسلامی ایران گفت: حرکات مردم در یمن، لبنان، سوریه‌، فلسطین و عراق نشات گرفته از تفکر و اندیشه بسیج است.

حجت الاسلام کاملی فر، با اشاره بر اینکه ایجاد آمادگی در دل‌ های انسان‌ های مخلص ایران اسلامی و همه مسلمین جزو اهداف بسیج است، افزود: در ۴۰ سال گذشته در سایه تفکر بسیج از همه تهدیدهای خطرناک دشمن نه تنها عبور بلکه آنها را به فرصت تبدیل و برای ارتقای کشور استفاده کردیم.

وی با تاکید بر اینکه بسیج سد محکمی در مقابل دشمن و همیشه خادم در برابر ملت است، اظهار داشت: در این ۴۰ سال انقلاب هر جا که به جانفشانی نیاز بوده بسیج در آن حضور داشته و نمونه آن در پیروزی انقلاب، ۸ سال دفاع مقدس، دفاع از وطن و حرمین، عرصه جهاد سازندگی و اقتصادی نمایان است.

حجت الاسلام کاملی‌ فر، ادامه داد: هم اکنون نیز بسیج برای انجام راهبردهای تعیین شده گام دوم آماده بوده و ظرفیت‌های بزرگ آن در بخش های مختلف مانند بسیج اساتید، پزشکی، زنان، مهندسین، کارمند و بازاریان سازماندهی شده است که از این ظرفیت می توان در تحقق گام دوم انقلاب استفاده کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =