امام جمعه همدان: سران قوا بر قیمت‌ها کنترل و نظارت کنند

همدان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه مردم نگران گرانی هستند گفت: انتظار است سران قوا بر قیمت‌ها کنترل و نظارت کنند.

حجت‌الاسلام حبیب‌الله شعبانی‌موثقی روز جمعه در خطبه‌های آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه همدان اظهار داشت: گزارش های واصله در روزهای اخیر حاکی از آن دارد که قیمت ها خیلی تفاوت با قبل از اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین نداشته و البته گاهی شاهد افزایش قیمت نیز بوده‌ایم که باید نظارت و تعدیل لازم صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: نظارت و کنترل بر قیمت ها باید جدی شود تا به مردم آسیب نرسد چرا که آنها نگران افزایش نرخ کالاها هستند.

حجت‌الاسلام شعبانی‌موثقی با اشاره به اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین گفت: این تصمیم از سوی سران قوا اتخاذ شده و تاکید رهبر معظم انقلاب نیز رعایت قانون است.

وی بیان کرد: اکنون نیز انتظار داریم مسئولان درصدد تبیین ضرورت اجرای این طرح برای مردم باشند ضمن اینکه بهتر بود مقداری پیرامون زمان و نحوه اجرای اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین آسیب شناسی لازم صورت می‌گرفت.

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه گلایه ها به نوع اجرا است نه اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین، گفت: هم اینک یارانه ها عملی شده و نگرانی ها بیشتر پیرامون افزایش قیمت کالاها است.

حجت‌الاسلام شعبانی‌موثقی با تمجید از بصیرت و آگاهی مردم در برابر دشمنان انقلاب در اغتشاش های اخیر گفت: اغتشاش ها منجر به آسیب چندین هزار میلیاردی به منابع کشور شد و خواسته مردم برخورد جدی با عوامل آسیب ها است.

خطیب جمعه همدان خاطرنشان کرد: البته در این بین ممکن است برخی جوانان اسیر هیجان ها شده باشند که توقع رافت در برخورد قانونی با آنها را داریم.

حجت‌الاسلام شعبانی‌موثقی با قدردانی از نیروهای بسیجی، نظامی، انتظامی و شورای تامین در سازماندهی لازم در آرام سازی جامعه و جلوگیری از هرگونه اغتشاش در استان همدان گفت: مردم با بصیرت همدان با مسئولان همراهی مطلوب را داشتند.

وی با گرامیداشت هفته بسیج نیز گفت: بسیح حافظ اندیشه های امام در عمل و اندیشه است و همواره با اخلاص و مجاهدت در صحنه های سنگین و سخت حضوری موفق یافته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =