امام جمعه سنندج: اغتشاشگران جا پای دشمن گذاشتند

سنندج - ایرنا - امام جمعه سنندج گفت: اغتشاشگران و برهم‌زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه در روزهای اخیر جا پای دشمن گذاشتند و آنها را شاد کردند.

ماموستا عبدالرحمان خدایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: آشوب و اغتشاش روزهای اخیر از سوی افراد معدودی بی‌تجربه و نا آگاه صورت گرفت که در عمل موجب خوشحالی دشمنان شدند چرا که تخریب و آتش زدن اموال عمومی، پمپ بنزین، بانک و آمبولانس تنها ضرر زدن به مردم است.
وی ضمن دعوت مردم برای حضور در راهپیمایی فردا و اعلام انزجار از این رفتار وابستگان به دشمن افزود: مردم کردستان این اعمال را محکوم و از نیروی انتظامی و سایر حافظین امنیت برای برقراری نظم و امنیت تشکر می‌کنند.
وی در بخش دیگری از خطبه‌های این هفته یادآور شد: هرکس به اندازه مثقالی کار نیک یا بد و خطا انجام داده باشد در قیامت به آن رسیدگی می‌شود و در واقع هیچکدام از اعمال انسان در آن روز گم نخواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه سنندج هم در سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه گفت: نظام اسلامی با قدرت، شدت و حدت با برهم‌زنندگان نظم و عاملین تخریب اموال عمومی برخورد می‌کند و همه این عوامل به سزای اعمال خود می‌رسند.
سرهنگ حسن عسگری با بیان اینکه بسیاری از برهم‌زنندگان نظم و امنیت دستگیر و بسیاری دیگر هم شناسایی شده و تحت پیگرد قرار دارند، تاکید کرد: نظام در مورد حفظ بیت‌المال با هیچ کس مماشات نمی‌کند و با هماهنگی دستگاه قضایی اشد مجازات برای آنها اعمال می‌شود.
وی با اشاره به آغاز هفته بسیج اظهار داشت: بسیج در روزهای خاص و سخت در میدان حضور دارد و در روزهای دیگر هم در حال خدمت به محرومین است.
سرهنگ عسگری اضافه کرد: امسال 144 هزار فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند در استان اهدا شد،  ۱۵ خانه عالم، ۱۵ مسجد، پنج پل روستایی ساخته شد و شش مورد آبرسانی به روستاها توسطط بسیج در قالب طرح محرومیت زدایی انجام گرفت.
وی یادآور شد: امسال در سنندج دو پارک درون محله‌ای، پنج غسالخانه ساخته شده و یک هزار و ۸۰۰ بسته کمک معیشتی نیز میان محرومین توزیع شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =