۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83564539
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه رشت: ملت ایران بسیجی فکر و عمل می کند

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جعمه رشت گفت: ملت ایران بسیجی فکر و عمل می کند.

آیت الله رسول فلاحتی  در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به در پیش بودن هفته بسیج اظهار داشت: بسیج مستضعفان در پنجم آذر سال ۵۸ به دستور معمار کبیر انقلاب  تشکیل شد و تاکنون نیز  خدمات ارزنده ای را به نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص جایگاه بسیج در کشور بیان کرد: مطمئن باشید تا زمانی که بسیج هست نظام اسلامی از سوی دشمنان تهدید نمی شود و دشمن نمی تواند به این کشور و انقلاب طلمه و یا صدمه ای بزند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان افزود: بسیج یعنی نیروی مخلص خدا بودن و برای ممکلت جانفشانی کردن  و تاکنون نیز ملت ایران  بسیجی تفکر و عمل کردند که توانسته اند برابر تمامی دشمنان و نیرنگ های آنان پیروز و سربلند باشند.

امام جمعه رشت در ادامه به حوادث هفته گذشته نیز اشاره و اضافه کرد: نیروهای استکباری و صهیونیستی ناآرامی هایی را  در کشورهای عراق و لبنان ایجاد کردند با این هدف  که این ناآرامی ها وارد ایران  شود تا بتوانند نقشه های شوم خود را پیاده کنند اما ملت ما با هوشیاری  برابر این نیرنگها پیروز شدند.

وی ادامه داد: خوشبختانه در ایران سیره امام راحل توسط مقام معظم رهبری ادامه می یابد و در آن زمان نیز بنیانگذار انقلاب اسلامی در چارچوب قانون از دولت ها حمایت می کردند که این حمایت نیز توسط مقام معظم رهبری انجام شده و در فتنه سال ۸۸ در عین حالی که بعضی ها به مقام معظم رهبری نامه نوشتند که انتخابات را باطل کنند و می خواستند در تصمیمات رهبری دخالت کنند، اما مقام معظم رهبری از دولت حمایت کردند.

آیت الله فلاحتی خاطرنشان کرد: متاسفانه در اغتشاشات چند روز اخیر بیش از سال ۸۸ که حدود ۹ ماه اغتشاشات به طول کشیده بود، تخریب و آتش زدن اماکن عمومی و دولتی را شاهد بودیم که البته ۹۵ درصد این جنایات توسط خانواده های فاسد ، منافقان و سلطنت طلبان انجام شد اما همه مشاهده کردند که بلافاصله مردم ایران راه خود را از آنان جدا ساختند و خوشبختانه این حربه و نیرنگ دشمن نیز با شکست مواجه شد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان در مورد اصلاح قیمت بنزین نیز گفت: مقام معظم رهبری در این مسئله فرمودند که چون سران سه قوه در این مورد تصمیم گیری کرده اند با طرح موافقم ، اما نباید این امر موجب نگرانی مردم در امور معیشتی آنان شود که با توجه به این امر، مسئولان و دولتمردان باید مرتب بر بازار نظارت داشته و جلوی سوء استفاده ها و گرانی های کاذب را بگیرند.

وی در ادامه اظهار کرد: اگر دولت این وظیفه و کار خود را به فراموشی بسپارد و نتواند به طور مرتب بر بازار و قیمت ها نظارت داشته باشد، بسیجیان  وارد کار خواهند شد و این کار را انجام خواهند داد اما به طور حتم امیدواریم که مسئولان و دولتمردان بتوانند به خوبی وظایف خود را در این خصوص انجام دهند.

   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =