امام جمعه آبادان: فتنه دشمن با بصیرت مردم خنثی شد

آبادان - ایرنا - امام جمعه آبادان گفت:مردم با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی فتنه و نقشه شوم دشمنان نظام را خنثی کردند.

حجت الاسلام علی ابراهیمی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه آبادان با تقدیر از حضور آگاهانه و با بصیرت مردم همیشه در صحنه این شهر در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار افزود: حضور آگاهانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره موجب شکست دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه تصمیمی در راستای مصلحت کشور از سوی سران سه قوه گرفته شده و این تصمیم مورد حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز است، اظهار کرد: تبعیت از تصمیمات مسئولان بلندپایه همواره وظیفه آحاد مختلف مردم بوده و این امر موجب حاکمیت آرامش و نظم در جامعه خواهد شد.

خطیب جمعه آبادان گفت: در حوادث اخیر دشمن فرصت طلب، شرایط را برای فتنه مناسب دید و به صفوف مردم پیوست و جریان را به انحراف کشاند.

حجت الاسلام ابراهیمی پور تصریح کرد: اغتشاشات اخیر سخت و به هم پیچیده بود که مردم بصیر، با توکل به خدا و پیروی از رهبری این فتنه را پشت سر گذاشتند و نورانیت کسب کردند.

وی افزود: این حوادث نشان داد دشمنان منتظر فرصت هستند تا با ایجاد اختلاف و فاصله میان مردم و مسئولان با آسیب‌زدن به سرمایه‌های نظام به اهداف شوم خود برسند.

وی در ادامه بر نظارت بر بازار و مهار قیمت ها تاکید کرد و گفت: ستاد تنظیم بازار و دستگاه‌های مسئول در این حوزه با تشدید نظارت و بازرسی مانع سوء استفاده افراد محتکر و سودجو شوند.

خطیب جمعه آبادان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: امروز بسیج به الگویی برای کشورهای اسلامی در مقابل ظلم و ستم و دفاع از ارزش های اسلامی تبدیل شده است.

حجت الاسلام ابراهیمی پور خواستار رفع مشکلات زیرساختی شهر آبادان شد و گفت: خیلی ناپسند و غیر قابل توجیه است که پس از ۳۳ سال از جنگ در خیلی از مناطق آبادان زیرساخت وجود ندارد از دولت و وزیر نفت انتظار می رود بودجه ای برای زیرساخت های شهری آبادان در نظر بگیرند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =