امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: اغتشاش و تخریب اموال عمومی خواسته دشمنان است

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به تحولات اخیر در کشور گفت: تخریب اموال عمومی به بهانه افزایش قیمت بنزین خواسته دشمنان نظام و ملت ایران و از نگاه مردم محکوم است.

مولوی عبدالصمد کریم‌زایی در خطبه های نماز جمعه این هفته اهل سنت ایرانشهر تصریح کرد: افزایش قیمت بنزین نباید بهانه‌ای برای سلب آسایش و آرامش مردم شود.

وی اظهار داشت: مردم از لحاظ معیشتی با مشکلات زیادی رو به رو هستند و افزایش قیمت بنزین نیز موجب سواستفاده افراد سودجو برای افزایش قیمت کالاهای دیگر می‌شود که مسوولان باید در این خصوص تدابیر لازم را اتخاذ کنند.

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر افزود: مردم آگاه و بصیر ما اگر اعتراضی هم دارند بصورت مسالمت آمیز پیگیر مطالبات خود می شوند و کسانی که اقدام به تخریب، قتل و آتش زدن اموال عمومی کردند ارازل و اوباش هستند که از خارج کشور خط می‌گیرند.

مولوی کریم‌زایی بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده ای در بخش‌های مختلف ارائه کرده و مردم هم راضی هستند اما از لحاظ معیشتی مشکلاتی در کشور است که باید سران سه قوه برای حل این مشکلات تلاش کنند.

وی افزود: دولت باید بر بازار نظارت بیشتری داشته باشد چرا که خیلی از اجناس بخاطر افزایش قیمت بنزین گران شده و مردم توان خرید ندارند.  

امام جمعه اهل سنت ایرانشهر همچنین به اهمیت تلاوت قرآن از دیدگاه اسلام پرداخت و گفت: در هر خانه ای که قرآن تلاوت شود تاریکی و ظلمت از آن خانه دور می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =