۱ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۳
کد خبرنگار: 1238
کد خبر: 83564507
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه خرمشهر: رفع مشکلات معیشتی مردم در اولویت قرار گیرد

آبادان - ایرنا - امام چمعه خرمشهر با بیان اینکه مسئولان باید رفع مشکلات معیشتی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهند گفت: مطالبه مسالمت آمیز حق مردم است و مسئولان باید به مطالبات مردم توجه کنند.

حجت الاسلام محمدجواد عادل پور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با بیان اینکه مردم نباید با چالش گرانی قیمت ها مواجه شوند، گفت: مسئولان باید نسبت به کنترل قیمت ها کالا و خدمات اقدام کنند تا مردم با چالش مواجه نشوند.

وی اظهار داشت: نظارت دولت، مجلس و قوه قضائیه بر بازار ضمن شفاف سازی باید مستقیم و قاطع باشد .

وی به گران شدن بنزین در کشور نیز اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با این اقدام از ساختار قانونی صیانت کردند و با انتخاب این راه جلوی بهانه های برخی از مسئولان را گرفتند.

امام جمعه خرمشهر با بیان اینکه دولت باید قبل از اجرای این طرح مردم را آگاه می کرد گفت: مردم ولایت مدار این حق را داشتند که از این طرح آگاه شوند.

حجت الاسلام عادل پور افزود: در حوادث اخیر دشمنان انقلاب اسلامی با آمادگی قبلی و با تمام توان وارد میدان شدند و هدف آنها ایجاد ناامنی و تخریب اموال عمومی مردم بود.

وی با بیان اینکه وضعیت خرمشهر نسبت به دیگر شهرها بهتر بود، گفت: مطالبه مسالمت آمیز حق مردم است و مردم ولایتمدار خرمشهر پیام مقام معظم رهبری را گرفتند و صف خود را از دشمنان جدا کردند. 

حجت الاسلام عادل پور افزود: مردم و مسئولان باید هوشیار باشند چرا که دشمنان قسم خورده دست بردار نیستند و به نظر می آید برای روزهای آینده برنامه ریزی کرده اند لذا خانواده ها مواظب باشند، نخبگان بصیرت افزاییی کنند و اخبار را از منابع رسمی دریافت کنند. نباید دوباره به دشمن فرصت داد.

برچسب‌ها