امام جمعه میامی: دولت مانع افزایش بی‌رویه قیمت کالاها شود

شاهرود- ایرنا- امام جمعه میامی با اشاره به اینکه مردم حق دارند از چگونگی هزینه شدن صحیح منابع مالی اصلاح قیمت بنزین اطلاع داشته باشند تاکید کرد: دولت باید با نظارت کافی مانع افزایش بی‌رویه قیمت کالاها شود.

حجت الاسلام قربانعلی صفائی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته میامی درمسجد جامع این شهر، امنیت و عدالت در راستای رفاه و آسایش مردم را ضروری دانست و گفت: آسیب زدن به نیروهایی که در راه ولایت حرکت می‌کنند در دستور کار دشمنان نظام قرار دارد و ملت بزرگ ایران با حضور آگاهانه بر نقشه دشمنان خط بطلان کشیدند.

وی تصریح کرد: اغتشاش‌های روزهای گذشته برخلاف میل مردم بود که با هشیاری اقشار مختلف مردم و حضور نیروهای امنیتی و انتظامی بساط آنها برچیده شد.

امام جمعه میامی با بیان اینکه حساب مردم از آشوبگران جداست افزود: آشوبگران با تمام توان دست به خرابکاری زده‌اند تا به بهانه طرح سهمیه‌بندی بنزین به اهداف شوم خود برسند.

خطیب جمعه میامی ادامه داد: دشمنان به دنبال تفرقه میان مردم و نظام هستند که با وحدت و همدلی، نقشه های دشمنان خنثی می شود.

امام جمعه میامی با اشاره به اینکه سهمیه‌بندی بنزین تنها نگرانی مردم نیست گفت: مردم از بروز تورم جدید در کالاهای اساسی نگران هستند.

وی با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل اظهار داشت: امروز بسیج به الگویی برای کشورهای اسلامی در مقابل ظلم و ستم و دفاع از ارزش های اسلامی تبدیل شده است.

صفائی پور تصریح کرد: دشمنان برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی ایران تمام توان خود را به کار بسته‌اند و ملت هوشیار ایران با تکیه بر قدرت الهی و اندیشه‌های امام راحل به نام بسیج باصلابت و پرقدرت در برابر بدخواهان کشور ایستادگی خواهند کرد.

امام جمعه میامی گفت: اندیشه بسیج خدمت به محرومان در جامعه است که در اجرای طرحهای محرومیت زدایی مشارکت فعالی دارند.

صفائی پور با اشاره به اینکه حل مشکلات مردم باید در اولویت کار مسئولان قرار گیرد اظهار داشت: پیگیری تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام در سطح شهرستان ضروری است.