مردم دامغان اغتشاش‌های اخیر را محکوم کردند

سمنان- ایرنا - مردم ولایت‌مدار و انقلابی دامغان پس از اقامه نماز جمعه، با شرکت در راهپیمایی خودجوش با عنوان حمایت از اقتدار و امنیت کشور، اقدام چند روز اخیر اغتشاشگران در سراسر کشور را محکوم کردند.

مردم دامغان در این راهپیمایی با پیمودن مسیر مصلی امام خمینی (ره) تا میدان امام خمینی (ره)، انزجار خود را از اقدام‌های اغتشاشگران اعلام کردند.

راهپیمایان ضمن محکوم کردن اقدام‌های اغتشاشگران در خسارت زدن به اماکن عمومی و خصوصی، به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق و بر ادامه مبارزه با اغتشاش‌گران و اخلال گران اقتصادی در کشور تاکید کردند. 

مردم با سردادن شعارهای "خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، راه نجات امت حمایت از ولایت، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر آشوبگر، ما همه باهم هستیم پشت ولایت هستیم، ما ذوالفقار حیدریم مطیع امر رهبریم" اقدام‌های اخیر آشوب‌طلبان را در آتش زدن بانک‌ها، پمپ های بنزین و دیگر اماکن عمومی محکوم کردند.

اقشار مختلف مردم، مسئولان، نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی در این راهپیمایی حضور داشتند که با سردادن شعار از کشور و دولت حمایت کردند.

جمعی از راهپیمایان با پوشیدن کفن اعلام کردند برای برقراری امنیت و وحدت در کشور و دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی حاضر هستند جان خود را فدا کنند.