قدردانی امام جمعه بجنورد از مردم در جداسازی مطالبات خود از آشوب‌گران

بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد از بصیرت مردم در جداسازی مطالبات خود از آشوب‌گران قدردانی کرد و گفت: مردم این استان به بلوغ سیاسی رسیده‌اند.

حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه های نماز جمعه این هفته بجنورد مرکز خراسان شمالی همچنین از شورای تامین، نیروهای انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی استان بخاطر عملکرد مطلوب آنها در روزهای اخیر قدردانی کرد.

وی افزود: امام علی (ع) در فرموده های خود غوغا را اوباش معنی کرده است که وقتی با هم جمع شوند به شرارت می انجامد اما وقتی پراکنده هستند شناخته نمی شوند.

وی شر را پدیده ای نامبارک دانست و افزود: در زمان امام علی (ع) نیز این افراد وجود داشتند و تلاش می کردند تا وحدت جامعه را بر هم زنند.

امام جمعه بجنورد گفت: در هفته اخیر عده ای اوباش به بهانه ای افزایش قیمت بنزین اغتشاش کردند که نظام با درایت خاص خود توانست بر آنها مسلط شود.

وی افزود: سهمیه بندی بنزین توسط روسای سه قوا به تصویب رسیده و رهبر معظم انقلاب نیز آن را تایید کردند، بنابراین اجرای آن برای همه لازم الاجر است.

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه با تبریک هفته بسیج گفت: این نهاد در قلب نظام جا دارد و کارهای بزرگی تاکنون انجام داده است.

وی گفت: تشکیل بسیج ۲۰ میلیونی توسط امام خمینی (ره)  نظام را بیمه کرده است و این کشور در برابر هیچ تهدید و توطئه ای ضربه نمی بیند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =